w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Margot nie wyjdzie z aresztu? Środowisko LGBT załamane

Margot, czyli Michał Sz., przedstawiciel środowiska LGBT, może już nie wyjść z aresztu!

kto to jest margot lgbt furgonetka areszt michal sz aktywistka o co chodzi
Kim właściwie jest popularny aktywista? Fot. Facebook/Fundacja Pro - Prawo do Życia / Twitter

Margot, czyli Michał Sz., przedstawiciel środowiska LGBT, może już nie wyjść z aresztu! Aktywistę znanego na całą Polskę zatrzymano kilka dni temu. Informacje docierające do sympatyków tego środowiska nie napawają optymizmem.

Margot nie wyjdzie z aresztu? Kto to jest Margot?

Michał Sz. Znany szerzej z doniesień medialnych jako Margot ma na swoim koncie wiele przestępstw. dopuścił się przestępstwa. Policja stoi twardo przy swoim stanowisku i nie zapowiada się, aby w tej sprawie miał nastąpić jakiś zwrot akcji. W niektórych mediach pojawiają się nowe teorie, z których wynika, że aktywista może już na wolność nie wyjdzie. To rozwścieczy środowisko LGBT w całej Polsce.

POLECAMY:
Andrzej Duda ostro krzyczał o LGBT. Opozycja w szoku

Jedno jest pewne, w tej sprawie mamy prawdziwy medialny bałagan i sprawa ta długo jeszcze nie ucichnie. Szczególnie, że Michał Sz. został osadzony w oddziale męskim, choć mówi o sobie, że jest kobietą. Środowisko LGBT uważa, że to tortury.

Wszyscy działacze LGBT w Polsce i nie tylko są pewni, że Michał Sz. (Margot) jest niewinny, a cała sprawa jest czysto polityczna. Inni snują teorię, że do zatrzymania doszło tylko i wyłącznie za poglądy i tęczową flagę. Prawdą jednak jest, co udowodniła już policja, że osoba ta ma na swoim koncie wiele przestępstw i wykroczeń (atak na furgonetkę). Orientacja seksualna nie ma tu zdaniem funkcjonariuszy i sądu nic do rzeczy.

Michał Sz. posiedzi nie krócej niż 2 miesiące

Najbliższe dwa miesiąc Margot spędzi na pewno w Płocku w tamtejszym zakładzie karnym. To miejsce specyficzne, bo trafiają tam sprawcy najcięższych przestępstw. To dodatkowo zdenerwowało środowisko LGBT. Warto przypomnieć, że to właśnie w tym areszcie umarło kilku osadzonych mających duże znaczenie dla wyjaśnianych spraw.

Czy Michał Sz. to kobieta? Raczej nie. Jak stwierdził dziennikarz DoRzeczy, mężczyzna robi wszystko świadomie i jest to jego sposób na życie.

POLECAMY:
Koronawirus to kara Boża za homoseksualizm i aborcję? Ksiądz szokuje

Facet świetnie się bawi. Otwiera sobie okno w policyjnym aucie i udziela wywiadów niczym Mick Jagger. Wokół szaleją jego wyznawcy. Wie, że hajs leci, fejm rośnie, dlatego jego atencyjna dusza kipi z rozkoszy, a plan na życie właśnie się ziścił i znalazł w kulminacyjnym punkcie – napisał Rafał Otoka Frąckiewicz na Twitterze.

Źródło: naTemat, Twitter

henryk wujec choroba apel zdrowie msza rak

Henryk Wujec w stanie ciężkim. „Jestem w prawdziwej desperacji”

lech wałęsa wiek zdrowie dzieci nobel

Lech Wałęsa żegna się z Polakami? „Za chwilę przeniosę się do wieczności”