w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Kamil Durczok obił Borysa Budkę! Tak ostre słowa jeszcze nie padły ZOBACZ NAGRANIE

Kamil Durczok w swoim najnowszym nagraniu na Facebooku nie pozostawił na opozycji suchej nitki. Było ostro!

kamil durczok budka opozycja platforma film o głupocie podwyżki dla posłów
Fot. Facebook / K. Durczok; YouTube / RMF FM ilustracja własna

Kamil Durczok w swoim najnowszym nagraniu na Facebooku nie pozostawił na opozycji suchej nitki. Było ostro! Zdaniem byłego dziennikarza TVN24 liderzy partii opozycyjnych „dają się rozgrywać jak banda dzieciaków”. Dalej było jeszcze ostrzej…

Kamil Durczok: „Kaczyzm potrwa w Polsce jeszcze bardzo długo”

Już w początkowym fragmencie nagrania pt. „Krótki film o głupocie„, trwającego w sumie niespełna 6 minut, słyszymy bardzo gorzkie słowa o opozycji. Pretekstem do upublicznienia wypowiedzi były ostatnie wydarzenia w Sejmie związane z podwyżkami uposażeń posłów i senatorów.

Stawiam tezę, że kaczyzm potrwa w Polsce jeszcze bardzo, bardzo długo. Jak się to komuś nie podoba, to niech pisze, albo głosi słowo swoje, przynajmniej tak długo, aż go nie zamkną, albo wyjedzie. Albo niech się przyzwyczai do tej myśli, bo to jest pewnik przy tak długiej opozycji – mówi na nagraniu Kamil Durczok.

Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze…

Opublikowany przez Kamila Durczoka Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Senat ostatecznie nie przyjął ustawy podwyższającej wynagrodzenia posłów i senatorów. To jednak nie zakończyło dyskusji o postawie opozycji w tej sprawie. Zagłosowała ona bowiem za podwyżkami.

„Przy tak chorej opozycji…” i chore fantazje prezesa PiS

Jak się to komuś nie podoba, to niech pisze, albo głosi słowo swoje, przynajmniej tak długo, aż go nie zamkną, albo wyjedzie. Albo niech się przyzwyczai do tej myśli, bo to jest pewnik przy tak głupiej opozycji – ocenił. Zdaniem dziennikarza Jarosław Kaczyński będzie rządził w Polsce jeszcze długo. Winę ponosi głównie opozycja, bo jest – zdaniem Durczoka – po prostu głupia. Dostało się też liderowi Platformy Obywatelskiej. Zdaniem dziennikarza, najbardziej niezrozumiałe jest zachowanie Borysa Budki.

Potrzebny był cały weekend, żeby dojść do prostego wniosku, że podwyżki, które sobie przyznali to jest błąd – stwierdził. Następnie odniósł się do opozycji całościowo i nie pozostawił na niej suchej nitki.

Przy tak głupiej opozycji prezes będzie realizował swoje chore fantazje jeszcze przez lata. (…) Koalicja Obywatelska, a za nią kolejka chętnych do koryta, swoją pazernością i głosowaniem za podwyżkami wielu ludzi poruszyła, albo wkurzyła – dodał dziennikarz, po czym pożegnał się z widzami.

Źródło: Facebook / Kamil Durczok

jaki zegar kupić ranking zegarków prezent dla mężczyzny męża

Jaki zegarek kupić w prezencie dla mężczyzny? Wskazujemy najpopularniejsze!

alicja węgorzewska kawa artystka pracoholizm opera

Alicja Węgorzewska: Piję litrami kawę i jestem pracoholikiem