w

Alicja Węgorzewska: Piję litrami kawę i jestem pracoholikiem

Alicja Węgorzewska, znana śpiewaczka operowa, przyznaje, że jest silną kobietą. Ma jednak pewne cechy i nawyki, które uważa za szkodliwe i stara się z nimi walczyć.

alicja węgorzewska kawa artystka pracoholizm opera
Fot. Instagram / Alicja Węgorzewska

Alicja Węgorzewska, znana śpiewaczka operowa, przyznaje, że jest silną kobietą. Ma jednak pewne cechy i nawyki, które uważa za szkodliwe i stara się z nimi walczyć. Tłumaczy, że na co dzień bardzo dużo pracuje. Kocha to, co robi i mocno angażuje się w każdy projekt, który tworzy

Alicja Węgorzewska pije kawę litrami

Aktywność zawodowa sprawia jej przyjemność. O obowiązkach myśli nawet, gdy ma chwilę wolnego. Alicja Węgorzewska przyznaje również, że chciałaby w przyszłości zwiedzić te miejsca na świecie, których, mimo licznych podróży, nie udało się jej jeszcze zobaczyć.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Artystka zaznacza, że we współczesnym świecie czasami opłaca się być kruchą kobietą, ponieważ wówczas mężczyźni śpieszą z pomocą. Ona jednak nigdy nie prezentowała takiej postawy. Zawsze sama radziła sobie ze swoimi problemami i z odwagą kroczyła przez życie. Śpiewaczka ceni niezależność. Przyznaje jednak, że, jak każdy, ma również wady.

„Jestem pracoholikiem”

– Piję litrami kawę i jestem pracoholikiem – to moje słabości. Łapię się na tym, że nie potrafię odpoczywać. Ciągle w głowie mam nowe pomysły na projekt czy wyjazd. Myślę, że brak czasu jest moją największą wadą – mówi Alicja Węgorzewska.

Śpiewaczka operowa przyznaje, że podróże to jedna z jej pasji. Dzięki braniu udziału w międzynarodowych przedsięwzięciach muzycznych udało jej się zwiedzić znaczną część świata. Tłumaczy jednak, że wciąż ciekawią ją pozostałe miejsca. Na razie nie zamierza jednak wyjeżdżać z Polski, ponieważ wie, że byłoby to niebezpieczne. Jednak bardzo możliwe, że po pandemii będzie chciała zrealizować te plany.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska ostro o eutanazji. "Zawsze będę za życiem"

– Marzę przede wszystkim o zdrowiu – dla siebie, córki i mamy. Moim marzeniem zawsze było również zwiedzenie całego świata. Kawałek już widziałam, a obecnie przez pandemię wszystko zostało utrudnione. Myślę, że czas i okoliczności weryfikują nasze marzenia – podkreśla artystka.

kamil durczok budka opozycja platforma film o głupocie podwyżki dla posłów

Kamil Durczok obił Borysa Budkę! Tak ostre słowa jeszcze nie padły ZOBACZ NAGRANIE

ochrona praw zwierzat ustawa znecanie sie

Ochrona praw zwierząt w Polsce wciąż kuleje. Czy doczekamy się zmian?