w

Gang Fajniaków. Nowe maskotki w sklepach Biedronka! Jak je zdobyć?

Gang Fajniaków pojawi się w Biedronce już w czwartek 27 sierpnia 2020 r. Sieć Biedronka zaczyna nową, ekscytującą akcję maskotkową.

gang fajniaków jak zdobyć biedronka zasady akcji zdjęcia 10 maskotek aliexpress za darmo

Gang Fajniaków pojawi się w Biedronce już w czwartek 27 sierpnia 2020 r. Sieć Biedronka zaczyna nową, ekscytującą akcję maskotkową. Czy nowy gang maskotek przebije popularnością Gang Świeżaków?

Gang Fajniaków zasady. Od kiedy rusza akcja?

Gang Świeżaków podbił serca wszystkich klientów Biedronki. Podobnie było ze słynnymi Słodziakami. Biedronka szykuje od 27 sierpnia zupełnie nową akcję maskotkową. Czy nowe zabawki będą równie ekscytujące, jak poprzednie?

Maskotki z Gangu Fajniaków pojawią się w Biedronce już od 27 sierpnia. Jak je zdobyć? Wydając pieniądze na zakupy w Biedronce i zbierając specjalne naklejki. Właśnie poznaliśmy zasady akcji Gang Fajniaków w Biedronce.

Już za moment poznamy cały Gang Fajniaków. Maskotki mają w założeniu pokazać najmłodszemu pokoleniu, że natura i środowisko to bezcenne wartości i należy o to dbać. Ale akcja skierowana jest nie tylko do dzieci. Fajniaki mają pokazać dorosłym klientom sieci, jak  wspierać polską gospodarkę. Nowa akcja lojalnościowo-edukacyjna sieci Biedronka zostanie z nami aż do grudnia.

10 bohaterów. Gang Fajniaków zdjęcia

Gang Fajniaków to: Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i Smog Stefek.Ostatni jest tu akurat jedynym negatywnym bohaterem.

– Kontynuujemy zapoczątkowaną wiele lat temu dbałość o właściwą rolę warzyw i owoców w diecie najmłodszych i aktywne wspieranie polskiej gospodarki. Kładziemy przy tym silny nacisk na przyrodę, przy jednoczesnym utrzymaniu formy edukacji poprzez zabawę – mówi Beata Jankowiak, dyrektorka działu marketingu sieci Biedronka i członkini zarządu.

Jak zdobyć Fajniaka z Biedronki? Lista produktów

Podsumowując, Gang Fajniaków to dziesięć przesympatycznych pluszowych maskotek, z których każda dysponuje inną supermocą. Każda z mocy nawiązuje do ekologicznych postaw. Kolekcję można powiększać przy uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, które można zdobyć przy kasie.

GANG FAJNIAKÓW REKLAMA

Fajniaka można dostać za darmo po uzbieraniu 60 naklejek rozdawanych w czasie trwania akcji. Mając 40 naklejek trzeba dopłacić do maskotki 19,99 zł. Jedną nakleję dostaniemy z kolei za każde wydane 50 zł.

Warto jednak zaznaczyć, że można zdobyć dodatkowe naklejki gratis kupując wybrane produkty. Dlatego też za wydane jednorazowo 50 zł w Biedronce będzie można dostać z marszu nawet 5 naklejek.gang fajniaków zdjęcia 10 maskotek zdjęcia jak zdobyć

Naklejki będą rozdawane w kasach Biedronki na terenie całej Polski od 27 sierpnia do 18 listopada 2020 r. Zabawki będzie można z kolei odbierać do 2 grudnia 2020 r. lub do ewentualnego wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Dodatkową naklejkę za każde wydane 50 zł otrzymają klienci za zakupy:

  • z kartą Moja Biedronka
  • co najmniej jednego warzywa lub owocu
  • produktów z oferty specjalnej
  • dodatkowy benefit – i jest to nowość w tej akcji Biedronki – przyznawany jest za nabycie produktów tworzących wartość dla polskiej gospodarki.

Gang Fajniaków aplikacja mobilna

W serwisach App Store i Google Play można już teraz pobierać bezpłatną aplikację z Fajniakami w roli głównej. Znajdziemy tam szereg gier, zabaw i quizów poświęconych ekologicznym maskotkom.

Źródło: Biedronka

Grzegorz Skawiński 2020 koncerty epidemia kombii

Grzegorz Skawiński narzeka: W tym roku nie zagraliśmy żadnego koncertu

małgorzata tomaszewska festiwal w opolu opole 2020 prowadząca kim jest syn wiek mąż

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi festiwal w Opolu. Co o niej wiemy?