w

Latawiec porwał trzylatkę! Wiatr szarpał nią przez kilkanaście sekund ZOBACZ NAGRANIE

Latawiec porwał trzylatkę i wszystko to udało się uwiecznić na nagraniu. To były prawdziwe chwile grozy dla rodziców tego dziecka.

latawiec porwał trzylatkę dziecko porwane przez latawiec tajwan festiwal
Fot. Twitter

Latawiec porwał trzylatkę i wszystko to udało się uwiecznić na nagraniu. To z pewnością przerażający film, zwłaszcza, jeśli będą go oglądać rodzice. Tak! Takie rzeczy się zdarzają…

Latawiec porwał trzylatkę. Latała kilka metrów nad ziemią

Trzyletnia dziewczynka na Tajwanie została uniesiona przez latawiec. Tego dnia wyjątkowo mocno wiało. Dziecko zostało bez trudu wyrzucone w powietrze i latało tak kilka minut. Rodzice dziewczynki przeżyli prawdziwe chwile grozy!

Tajwański dziennik Taiwan News poinformował, że incydent miał miejsce w mieście Hsinchu w północnej części kraju. Region ten słynie z silnych podmuchów wiatru. To było piękne, słoneczne, niedzielne popołudnie (30 sierpnia), odbywał się tam Międzynarodowy Festiwal Latawców. Nic nie wskazywało na to, co za chwilę miało się wydarzyć.

Latawiec porwał trzylatkę. ZOBACZ NIESAMOWITE NAGRANIE

Trzyletnia dziewczynka zaplątała się w ogon pomarańczowego latawca i natychmiast zaczęła się unosić. Nie było możliwości jej ratować, bo była zbyt wysoko. W sumie wiatr targał nią przez kilkanaście minut. Gdy wiatr nieco osłabł, upadła na ziemię. Tłum natychmiast pobiegł z pomocą i ją złapał. Dziecko trafiło do szpitala.

Burmistrz przeprosił za incydent, chce zbadania sprawy

Burmistrz miasta przeprosił za ten incydent i od razu po zdarzeniu odwołał imprezę. Obiecał również, że poprosi o szczegółowe zbadanie tego, co się stało. Chce być pewny że taka sytuacja nie powtórzy się w przyszłości. Życie dziecka było realnie zagrożone.

Dziewczynka żyje, doznała tylko lekkich zadrapań na twarzy i szyi. Przez całą kolejną dobę była roztrzęsiona przez to, co się stało. Całe szczęście, bo dziewczynka wzniosła się kilkanaście metrów w powietrze i z takie też wysokości spadła. To cud, że nie ma poważniejszych ran.

Latawce miały rozrzucać cukierki, a dzieci miały łapać. Choć dzieci są trzymane na dystans do momentu, aż latawce się nie uniosą, tym razem doszło do incydentu. Dlatego, że nikt nie był świadomy, że wiatr w ciągu sekundy osiągnie taką moc.

Źródło: Twitter / RTENews

margot atak kto to działacz lgbt michał queer areszt 3 tygodnie matka boska obraza uczuć religijnych

Margot w stroju Matki Boskiej. Jest doniesienie do prokuratury. „Zero tolerancji”

awaria czajki oczyszczalnia czajka kaczyński rurociąg memy trzaskowski

Awaria Czajki. Rafał Trzaskowski poddaje się i prosi rząd o pomoc