w

Weronika Juszczak wystąpi w Opolu. „Odczuwam wielką tremę”

Weronika Juszczak w szczerych słowach przyznała, co czuje przed tegorocznym festiwalem w Opolu. Niedawno premierę miał nowy singiel młodej wokalistki.

weronika juszczak sprint opole 2020 tekst the voice wikipedia

Weronika Juszczak w szczerych słowach przyznała, co czuje przed tegorocznym festiwalem w Opolu. Niedawno premierę miał nowy singiel młodej wokalistki. Weronika Juszczak na festiwalu zaprezentuje piosenkę pod tytułem „Sprint”.

Weronika Juszczak o Opolu. Trema, adrenalina i ekscytacja

Artystka wystąpi 4 września podczas koncertu „Od Opola do Opola”, który stanowi podsumowanie polskiego sezonu muzycznego. Tłumaczy, że chociaż odczuwa stres, uczucie motywuje ją do działania. Ma nadzieję, że intensywne próby zaowocują wspaniałym występem i nie zawiedzie opolskiej publiczności.

POLECAMY:
Małgorzata Tomaszewska poprowadzi festiwal w Opolu. Co o niej wiemy?

Pierwszy singiel zatytułowany „Możesz zatrzymać nas” Weronika Juszczak wydała w 2016 roku. Obecnie wokalistka pracuje nad materiałem na nową płytę. Zaznacza, że piosenka „Sprint” opowiada o zbyt szybkim tempie współczesnego życia. Tłumaczy, że przez pośpiech często umyka nam wiele przyjemnych doznań i wartościowych chwil.

Weronika Juszczak – Sprint

– Zaśpiewam utwór „Sprint”, który wydaliśmy w tym roku. Mamy teraz bardzo dużo prób. Razem z chłopakami z mojego zespołu intensywnie ćwiczymy, aby dać jak najlepszy występ. Kocham koncerty. Tydzień temu po dłuższej przerwie miałam okazję zagrać w plenerze. Ogromnie się cieszę, że teraz będę mogła wystąpić na opolskiej scenie – mówi Weronika Juszczak.

„Stresuję się wielkimi wydarzeniami”

Artystka przyznaje, że przed występem na opolskiej scenie czuje lekkie zdenerwowanie. Wie bowiem, że wydarzenie cieszy się ogromną oglądalnością. W konsekwencji chciałaby, aby wszystko poszło po jej myśli. Ma nadzieję, że zarówno publiczność, jak i widzowie przed telewizorami będą zadowoleni.

– Jestem osobą, która zawsze stresuje się wielkimi wydarzeniami. Słyszałam jednak, że gdy człowiek się stresuje, to znaczy, że mu zależy. Odczuwam tremę, ale również adrenalinę i ekscytację – tłumaczy.

POLECAMY:
Maryla Rodowicz: Festiwal w Opolu to kawał mojego życia

Juszczak ufa organizatorom festiwalu w Opolu. Tłumaczy, że bezpieczeństwo publiczności oraz występujących gwiazd jest dla nich priorytetem. Dlatego też nie obawia się o zdrowie. Mocno wierzy w to, że podczas wydarzenia obowiązywać będą przepisy, które zminimalizują szansę na zarażenie koronawirusem.

14 emerytura kiedy ile dla kogo 2021 wysokość świadczenia waloryzacja

14 emerytura. Znamy szczegóły. Ile dostaną emeryci i kto otrzyma więcej?

niedziele handlowe 2020 2021 zakaz handlu w niedziele i święta przywrócenie handlu zapaść

Niedziele handlowe. Ponad połowa Polaków chce zniesienia zakazu handlu