w ,

Kim jest Michał Dryja, uczestnik drugiego sezonu Love Island. Wyspa Miłości?

Kim jest nowy uczestnik programu randkowego w stylu reality show? Co do programu „Love Island. Wyspa miłości” wniesie Michał Dryja pseudonim Mundek?

kim jest michał dryja love island wyspa miłości sezon 2 wiek wzrost
Fot. Instagram / mundek.dryja

Kim jest Michał Dryja? To nowy uczestnik programu randkowego w stylu reality show. Co do programu „Love Island. Wyspa miłości” wniesie Michał Dryja pseudonim Mundek? Czy dziewczyny zwrócą na niego swoją uwagę?

Kim jest Michał Dryja z Love Island?

Michał jest nowym uczestnikiem reality show, ale już zrobił furorę. Mówią na niego Mundek. Ma 25 lat i jest wysokim, świetnie zbudowanym, optymistycznie nastawionym do życia mężczyzną. Uczestnicy programu już teraz czują, że nowy uczestnik ma dar zarażania ludzi wokół pozytywną energią. Ma wiele uroku osobistego.

POLECAMY:
Kim jest Mikołaj Cieśla, uczestnik programu Love Island 2?

Jak sam o sobie twierdzi, nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania. Za najważniejsze cechy swojego charakteru uważa ogromny upór oraz samodyscyplinę.

Nie przestaję działać, dopóki nie osiągnę założonego celu – twierdzi Michał Dryja. Może to właśnie te cechy pozwolą mu osiągnąć w programie telewizyjnym sukces? Jedno jest pewne – to bez wątpienia najbardziej zdyscyplinowany i zapracowany facet ze wszystkich męskich uczestników Love Island.

Michał Dryja kim jest? Życie prywatne i wymagania

Uczestnik obecnie prowadzi dwie działalności gospodarcze. Ma swoją własną markę odzieżową,  sprzedaje też produkty CBD. Poza tym ma spore osiągnięcia w roli trenera personalnego. Wstaje codziennie o 6 rano. Jest niepalący, dlatego też kocha sport. Trenuje tajski boks i MMA połączone z elementami treningu siłowego.

Co Michał Dryja robi w wolnym czasie? Tego na pewno dużo nie ma. Ale jeśli już może się zrelaksować, czyta literaturę psychologiczną, filozoficzną i biznesową. Każdą wolną chwilę poświęca nad swoim rozwojem, bo jest przekonany, że z każdym dniem może być lepszym człowiekiem.

Aktualnie jest singlem. Jego najdłuższy związek trwał cztery lata. Kim zatem musi być jego wymarzona partnerka? Powinna mu przede wszystkim dorównać. Musi to być kobieta przedsiębiorcza i ambitna, której słownik nie zna słowa „NIE”. Michał chce mieć zatem u swego boku kogoś, kto będzie nieustannie jak on parł do przodu bez patrzenia na przeciwności.

POLECAMY:
Kim jest "Bandziorek" z serialu "Chłopaki do wzięcia"?

Od mojej drugiej połówki oczekuję ambitnego podejścia do życia oraz codziennego uśmiechu przy porannej kawie – stwierdza Dryja. Pytanie brzmi, czy na Wyspie Miłości będzie dziewczyna, która spełni te kryteria?

Źródło: Polsat, Michał Dryja Instagram

andrzej duda dąb józef piłsudski 100 tysięcy drzew na stulecie niepodległości

Andrzej Duda nie będzie zadowolony. Cały wysiłek poszedł na marne

sport lockdown straty branża eventowa imprezy masowe obostrzenia

Sport liczy straty. Od marca przez epidemię odwołano kilka tysięcy imprez