w

Lech Wałęsa wierzy w UFO? „Przyjeżdżają, przyglądają się…”

Lech Wałęsa na poważnie traktuje sprawy, które wykraczają poza nasze rozumienie. Na swoim Facebooku kolejny raz nawiązał do pozaziemskich cywilizacji.

lech wałęsa ufo kosmici obce cywilizacje bolek
Fot. screen YT/ Bundesstiftung Aufarbeitung

Lech Wałęsa na poważnie traktuje sprawy, które wykraczają poza nasze rozumienie. Na swoim Facebooku kolejny raz nawiązał do pozaziemskich cywilizacji. Polecił obserwującym go internautom dziwny film.

Lech Wałęsa i UFO. „Warto zobaczyć”

Warto zobaczyć” – napisał na swoim oficjalnym kanale na Facebooku były prezydent Polski Lech Wałęsa. Polecił internautom film pt. „Przesłanie Ummitów – już nie jesteśmy w stanie wam pomóc”, który porusza temat wizyt pozaziemskich cywilizacji na naszej planecie.

POLECAMY:
Lech Wałęsa żegna się z Polakami? „Za chwilę przeniosę się do wieczności”

To nie pierwszy raz, jak Lech Wałęsa mówi o kosmitach i innych pozaziemskich istotach. W ubiegłym roku straszył nas, że niebawem „ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie”. Słowa te padły  w trakcie spotkania z mieszkańcami miasta. Niektórzy sądzili, że były prezydent przewiduje atak UFO.

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża, przygląda się – mówił wówczas Wałęsa. Straszył też, że jak się nie opamiętamy, to „oni” nam w tym przeszkodzą. Na szczęście dał nam też iskierkę nadziei twierdząc, że jak kosmici już zdemolują wszystko, na nowo „przyślą nam Adama i Ewę i od nowa znów będziemy budować świat”.

Tajemnicza rasa z Alfa Centauri

W nowym nagraniu udostępnionym przez Lecha Wałęsę dowiadujemy się o działalności Ummitów oraz rasy pochodzącej z Alfa Centauri. Wygląda więc na to, że Lech Wałęsa rzeczywiście wierzy, że nasz świat stworzony został przez obce cywilizacje.

Ummici odegrali ważną rolę w historii Ziemi. Pewne wskazówki oraz fakty przemawiają za tym, że rozpowszechniali naukowo-techniczną literaturę w Hiszpanii. Prawdopodobnie przekazali też w latach 60. i 70. sporą ilość technicznych artefaktów w Europie – słyszymy na udostępnionym przez prezydenta nagraniu.

Lech Wałęsa wielokrotnie odnosił się do sprawy. Jak przyznał, „ma swoje UFO, swój punkt widzenia, nie naukowy, nie książkowy, tylko jego”. Zainteresowania sprawami paranormalnymi u Wałęsy podobno nie są niczym nowym. Jak pisze Sławomir Cenckiewicz, historyk i autor książki na temat byłego prezydenta, pierwsze doniesienia o tym datuje się na lata 80.

W jednej z notatek o Wałęsie z 1981 r. przeczytałem, że już w okresie służby wojskowej wierzył w pozaziemskie cywilizacje – napisał historyk na swoim Twitterze. Dlatego tych, którzy podzielają nadnaturalne zainteresowania byłego prezydenta, odsyłamy do nagrania, które udostępnił.

Źródło: TVP Info, Facebook

zus pracownicze plany kapitałowe czy warto kalkulator zus bieda na starość emerytury

ZUS otwarcie o emeryturach. Ta deklaracja zmartwi miliony obywateli

papież franciszek koronawirus audiencja generalna plotki gadulstwo watykan

Papież Franciszek złapał koronawirusa? Pierwsze takie zdjęcie