w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Nie żyje znany artysta. Miał tylko 45 lat, przebywał w śpiączce

Nie żyje znany artysta, którego po raz pierwszy poznaliśmy w programie „Mam Talent” i „X Factor”. Od maja 2018 r. przebywał w śpiączce po wylewie krwi do mózgu.

genek loska nie żyje x factor mam talent casting kariera piosenki youtube

Nie żyje znany artysta, którego po raz pierwszy poznaliśmy w programie „Mam Talent” i „X Factor”. Od maja 2018 r. przebywał w śpiączce po wylewie krwi do mózgu. Miał zaledwie 45 lat.

Genek Loska nie żyje

Wczoraj wieczorem zmarł znany wszystkim z programu „Mam Talent” muzyk Gienek Loska. Artysta od maja 2018 r. przebywał w stanie śpiączki w wyniku wylewu krwi do mózgu. Media otrzymały tę smutną wiadomość od przyjaciela rodziny Loski. Artystę żegnają już ludzie z branży.

POLECAMY:
Andrzej Strzelecki nie żyje. Aktor zmarł na raka, miał 68 lat

Żegnaj Stary, dzięki za wszystko. Już pewnie zbierasz skład tam po drugiej stronie – napisał na Facebooku klawiszowiec zespołu Gienek Loska Band. Gienek Loska doznał rozległego udaru w trakcie wizyty u matki na Białorusi. Do zdarzenia doszło na dzień przed powrotem do Polski.

Genek Loska Mam Talent. Casting – kariera

Gienek Loska, a właściwie Hienadź Łoska, to białorusko-polski wokalista, kompozytor i gitarzysta. Swoją karierę muzyczną zaczynał w Grodnie na Białorusi. Założył pierwszy zespół Seven B. W latach 90. Dał kilka koncertów w Polsce i postanowił zostać u nas na dłużej. Osiedlił się w Krakowie i tam był rozpoznawalny, bo grał w tamtejszych klubach. Jako grupa Seven B przygotował trzy płyty – „Rocktales„, „Make Up Your Mind” i „Acoustic„.

Loska występował najczęściej na ulicy solowo, próbował też swoich sił w popularnych, rozrywkowych programach telewizyjnych. To m.in. „Szansa na sukces” i „Mam talent„. Wiele tam jednak nie osiągnął.

Wygrana w X Factor i festiwal w Opolu

Przełomem w karierze Genka był udział w programie „X Factor„, który wygrał. Sukces umożliwił mu wydanie w Polsce solowej płyty. Po tym sukcesie założył nową grupę – Gienek Loska Band. 5 maja doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Zmarł 9 września 2020 w Białooziersku w rodzinnym domu.

Loska występował też na dużych scenach, w tym na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w roku 2012. Zaśpiewał tam piosenkę „W jedną stronę bilet„. Nagranie można zobaczyć poniżej:

Źródło: Onet, Wikipedia

podatek od psa 2021 podwyżka ile małpki cukrowy od deszczu

Podatek od psa w górę. O ile więcej zapłacimy w 2021 roku?

pobór do wojska 2021 koronawirus bezrobotni wynagrodzenie służba wojskowa mon

Pobór do wojska 2021. Rząd będzie masowo wzywać rezerwistów