w

Iwona Węgrowska przeżyła piekło! „Nie życzę tego żadnej kobiecie”

Iwona Węgrowska ze smutkiem odnosi się do swoich wspomnień na temat ciąży. Bardzo się ucieszyła na wieść, że po raz drugi zostanie mamą, jednak jej radość nie trwała zbyt długo.

iwona węgrowska wiek dzieci instagram mąż ciąża
Artystka wspomina smutne przeżycia z przeszłości. Fot. Instagram / Iwona Węgrowska konto oficjalne

Iwona Węgrowska ze smutkiem odnosi się do swoich wspomnień na temat ciąży. Bardzo się ucieszyła na wieść, że po raz drugi zostanie mamą, jednak jej radość nie trwała zbyt długo.

Iwona Węgrowska i trudne wspomnienia o ciąży

Straciła dziecko w 18. tygodniu ciąży. Artystka ma za sobą bardzo trudne chwile, dlatego też szczególnie potrzebuje teraz spokoju i wyciszenia. Nie chce już wracać do tego bolesnego przeżycia i zapowiada, że w najbliższym czasie nie będzie rozmawiać na ten temat z mediami.

POLECAMY:
Iwona Węgrowska w strachu. Mówi wprost: "To spadło na nas jak bomba"

Iwona Węgrowska poinformowała o rodzinnym dramacie pod koniec sierpnia na swoim instagramowym profilu. W emocjonalnym wpisie opowiedziała o utracie dziecka i o emocjach, jakie jej towarzyszą.

Za szybko się pochwaliłam?! Sama nie wiem… teraz i tak nie ma to już znaczenia. Kiedy usłyszałam serduszko, byłam pewna, że nic złego się już nie wydarzy i pochwaliłam się z Wami tą radosną nowiną. Niestety, serce Mojego Dziecka przestało bić. To dla mnie trudny moment i bardzo ciężko mi o tym pisać i mówić. Nie mogę się pozbierać od paru dni i nie mogę znieść pytań jak dzidziuś. To pierwsze takie poronienie, tak trudne i tak bolesne.

– Kiedy kobieta traci dziecko, to jest bardzo przykre doświadczenie. Nie chcę nawet na ten temat mówić, bo to było bardzo bolesne przeżycie. Nie życzę tego żadnej kobiecie, nawet wrogowi – mówi artystka.

Fani pocieszają artystkę na Instagramie

Jej fani starali się podnieść ją na duchu i pocieszyć. W komentarzach pojawiły się słowa otuchy, między innymi ze strony kobiet, które przeżyły podobną tragedię. W tych trudnych chwilach wokalistka może też liczyć na wsparcie swojego partnera.

POLECAMY:
Iwona Węgrowska: „To co się dzieje, to kara boska!”

Razem próbują się pozbierać po stracie dziecka, ale mają świadomość, że potrzeba na to sporo czasu. Dlatego nie chcą już rozdrapywać ran i komentować swojego życia prywatnego.

– Po prostu chwilowo chciałabym ten rozdział zamknąć. Zresztą do dnia dzisiejszego mam jakieś skutki uboczne, jeżeli chodzi o całą tę kwestię, więc wolałabym nie mówić nic. Na razie zamykam temat ciąży – mówi Iwona Węgrowska. Wokalistka związana jest z Maciejem Marcjanikiem. Para wychowuje pięcioletnią córkę Lilię.

przedsiebiorca emeryt składki zus emerytura świadczenie postojowe tarcza

Polski przedsiębiorca na emeryturze? Większość klepie biedę

kaczyński zarobki zasikane spodnie zabrał głos wiek za sterem

Jarosław Kaczyński wejdzie do rządu. Awans da mu niezłą podwyżkę