w

Jarosław Kaczyński wejdzie do rządu. Awans da mu niezłą podwyżkę

Kaczyński zarobki powiększył sobie sam. Zdecydował o swoim awansie i wejściu do rządu. Nowa rola pozwoli zasilić konto niezłymi pieniędzmi.

kaczyński zarobki zasikane spodnie zabrał głos wiek za sterem

Jarosław Kaczyński sam zdecydował o swoim awansie i wejściu do rządu. Nowa rola, jaką będzie pełnił, da mu niezłe zarobki. Prezes będzie już nie tylko posłem, ale też wicepremierem. Wiemy, ile będzie zarabiał.

Zarobki Kaczyńskiego, czyli prezes dał sobie podwyżkę

Prezes PiS zostanie na jesień wicepremierem rządu Zjednoczonej Prawicy. Będzie mu podlegało Ministerstwo Sprawiedliwości, a minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ma być przez prezesa stale kontrolowany za wyniki.

POLECAMY:
Zjednoczona Prawica uratowana. Kaczyński: „Mamy dla Polaków radosną nowinę”

Takie obowiązki oznaczają, że Jarosław Kaczyński zarobki sobie powiększył i dostanie tłuste, dodatkowe wynagrodzenie. Nic dziwnego, że mimo plotek, nadal nie wybiera się na polityczną emeryturę. Jako wicepremier Kaczyński może dostać na konto (o ile już je założył) dodatkowe 15 tys. zł. Wyliczeniem zarobków prezesa Prawa i Sprawiedliwości zajęli się dziennikarze „Faktu„.

Kaczyński zarobki. Rekonstrukcja rządu i nowa rola prezesa

Podatnicy będą składali się dalej z podatków na ochronę osoby prezesa. To nasze dobro narodowe, jak twierdzą jego przyboczni. Rocznie na ochronę wydamy więc 1,6 mln złotych, by nowy wicepremier miał poczucie bezpieczeństwa.

Portal internetowy Innpoland.pl doniósł, że Kaczyński dochodów będzie miał jednak dużo więcej. Nie zniknie jego prawo do diety poselskiej w wysokości 2,5 tys. złotych na miesiąc. Obecnie Jarosław Kaczyński pobiera emeryturę w wysokości 6,9 tys. zł na miesiąc. Po rekonstrukcji rządu planowanej na jesień Jarosław może zatem otrzymywać w sumie nawet 24,4 tys. zł.

Powrót Jarosława Kaczyńskiego do rządu jest już raczej przesądzony.

Źródło: Fakt, InnPoland

iwona węgrowska wiek dzieci instagram mąż ciąża

Iwona Węgrowska przeżyła piekło! „Nie życzę tego żadnej kobiecie”

rydzyk dotacja mon 100 tys. pilecki pokazy lux veritatis

Rydzyk z kolejnym przelewem od rządu PiS. Kwota zwala z nóg