w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Magda Gessler schudła, ciężko ją poznać! „Wygląda Pani obłędnie!”

Magda Gessler schudła i za chwilę ciężko będzie poznać, że to ona. Słynna restauratorka i prowadząca „Kuchenne Rewolucje” nie przestaje szokować.

magda gessler schudła dieta co je gessler lara kuchenne rewolucje
Celebrytka i restauratorka mocno straciła na wadze? Fot. Instagram / Magda Gessler Official

Magda Gessler schudła i za chwilę ciężko będzie poznać, że to ona. Słynna restauratorka i prowadząca „Kuchenne Rewolucje” nie przestaje szokować swoich fanów oraz widzów TVN wyglądem.

Magda Gessler chudnie w oczach

Internauci są zaszokowani wyglądem restauratorki. Magda Gessler umieściła właśnie nowe zdjęcie, na którym widzimy ją w obcisłym dresie. Kto by pomyślał, że obecnie ma taką zgrabną figurę? Instagram Magdy Gessler roi się od komentarzy.

POLECAMY:
Lara Gessler w ciąży! Słynna restauratorka z "Kuchennych Rewolucji" zostanie babcią

Restauratorka na fotografii wygląda na odmłodzoną. Widać, że schudła dość mocno. Czy to zasługa jakiejś tajemniczej diety? Co właściwie robi Magda Gessler, że chudnie w tak ekspresowym tempie?

Magda Gessler co chwilę musi odpowiadać na pytania o stosowaną dietę. Takie pytania ze strony fanów i obserwujących jej profil na Instagramie pojawiają się regularnie. Co odpowiada? Jak twierdzi Gessler, jest na „wiecznej diecie„. Gwiazda TVN przede wszystkim nie je chleba, słodyczy, kaszy i ryżu. Postawiła natomiast na inne rozwiązanie. To głównie dania bogate w ryby, duże ilości owoców, warzyw oraz chudego sera.

Dieta Magdy Gessler działa! Tajemniczy składnik

Reakcja internautek na nowe zdjęcia, które wrzuca Magda Gessler, może być tylko pozytywna. „Wygląda Pani obłędnie!” – pisze jedna z obserwatorek profilu. Inna napisała, że restauratorka wygląda jak „Dżaga pierwsza klasa”. Nie tak dawno Magda Gessler została babcią. Dlatego też nowe obowiązki mogły spowodować, że straciła dodatkowe kilogramy. Jednak jak czytamy na wielu portalach, jej dieta rzeczywiście przynosi dobre efekty. Gessler straciła już więcej niż 13 kg!

Czy celebrytka jada podwieczorki? Wiemy tylko tyle, ile sama ujawnia. Czyli to, że popołudniami zajada się rzymską sałatą z oliwą z oliwek, solą i octem jabłkowym. Ostatni składnik powoduje prawdziwą magię – to dobry regulator przemiany materii.

POLECAMY:
Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

Restauratorka czerpie inspiracje od syna

Gessler czasem wspomina też, że w zakresie odżywiania inspiruje ją syn Tadeusz. Je mało mięsa i dużo warzyw. Ponadto jest nutritarianinem. To oznacza, że je produkty pochodzenia naturalnego i unika przetworzonych artykułów. Dlatego serdecznie polecamy!

Źródło: Instagram, Express Ilustrowany

okulary przeciwsłoneczne rayban ray ban gucci korekcyjne damskie męskie cena jakie kupić

Czy warto nosić okulary przeciwsłoneczne zimą?

małżeństwo włochy prawdziwa miłość czy istnieje

Małżeństwo od 52 lat. Ich spotkanie po miesiącu rozłąki wyciska łzy