w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nowe obostrzenia! Rząd całkowicie zamknie restauracje, bary i puby

Nowe obostrzenia zostaną ogłoszone jutro przez premiera Morawieckiego. Najważniejsza zmiana to całkowite zamknięcie gastronomii.

obostrzenia restauracje koronawirus 26 października zamknięte lokale gastronomiczne restauracje puby bary tylko z dowozem

Rząd od soboty lub poniedziałku (jeszcze nie wiadomo) wprowadzi nowe obostrzenia! Restauracje, bary i puby zostaną całkowicie zamknięte i nie wiadomo, jak długo to potrwa. Jedzenie będzie dostępne tylko na wynos i z dowozem do domu.

Nowe obostrzenia. Cała gastronomia znów stanie. Od poniedziałku zamknięcie restauracji. Dozwolona będzie tylko sprzedaż na wynos

Od soboty 24 października (lub od poniedziałku 26 października) całkowicie zostanie wstrzymana jakakolwiek działalność stacjonarna lokali gastronomicznych. Zamknięte będą wszystkie puby i restauracje. Dozwolona będzie tylko sprzedaż na wynos. Nowe obostrzenia premier Morawiecki ogłosi na jutrzejszej konferencji prasowej po godz. 11. Póki co mamy sprzeczne informacje co do konkretnej daty, wiadomo tylko tyle, że lockdown ma potrwać 2 tygodnie.

Informację potwierdził Krzysztof Skowroński, dziennikarz Radia Wnet i szef Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich. „Wszystkie restauracje, bary i puby będą w Polsce zamknięte. Obostrzenie będzie obowiązywać od soboty lub poniedziałku. Jutro rząd podejmie decyzje w tej sprawie. Możliwe będzie zamawianie jedzenia na wynos lub z dostawa do domu. Wiadomość nieoficjalna„.

Obecnie w całej Polsce wszystkie lokale gastronomiczne działają już i tak w ograniczonych godzinach, bo tylko do godz. 21. Klienci zająć mogą tylko co drugi stolik. To się jednak znów zmieni. Rząd wprowadza ponownie całkowity lockdown jeśli chodzi o gastronomię. Klienci obecnie są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa do czasu zajęcia miejsca przy stoliku.

Nieoficjalnie rząd zaproponuje pewne rozwiązania, które mają przeciwdziałać bankructwu lokali. Niestety znamy w tej chwili szczegółów. Jako pierwsze informację o szykowanych obostrzeniach podało dziś Radio Wnet.

Rząd szykuje również ograniczenia dla seniorów i młodzieży. Wprowadzi zakaz opuszczania domów dla seniorów. Młodzież do 16 lat w godzinach 9-15 będzie mogła przebywać po za domem tylko w towarzystwie osób dorosłych. Obowiązywać będzie także zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób..

POLECAMY:
Nowe obostrzenia! Całkowity zakaz opuszczania domu dla seniorów i młodzieży do lat 16

Czeka nas fala upadłości firm. Czarny sen przedsiębiorców, zakaz dla seniorów. Nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Kolejne obostrzenia obóz władzy chce wprowadzić również w kontekście działalności szkół. Również od poniedziałku klasy podstawowe od 4.w górę przejdą całkowicie na nauczanie zdalne.

Mimo wprowadzonych działań rządu, koronawirus zbiera swoje żniwo i nic nie zapowiada, aby miało się w tym temacie coś poprawić. Każdy dzień to rekord za rekordem. 22 października było 12 107 kolejnych zakażonych osób. Zmarło też 168 chorych na COVID.

W najbliższym czasie liczba zakażeń koronawirusem w ciągu doby prawdopodobnie przekroczy poziom 20 tys. Rząd się z tym faktem pogodził, dlatego też w całej Polsce szykuje już szpitale polowe.

POLECAMY:
Fala upadłości tuż tuż. Rząd uderzy w firmy nowymi podatkami

Jak donoszą media, Polskę może czekać fala upadłości przedsiębiorstw. Przedłużające się obostrzenia i planowane przez rząd kolejne podatki zagrażają nawet kilkudziesięciu tysiącom firm.

Źródło: Wirtualna Polska, Radio ZET

maryla rodowicz koronawirus facebook kosmonauci sanepid

Maryla Rodowicz ma koronawirusa. „Nawiedzili mnie kosmonauci”

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Nowe obostrzenia! Całkowity zakaz opuszczania domu dla seniorów i młodzieży do lat 16