w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Nowe obostrzenia! Całkowity zakaz opuszczania domu dla seniorów i młodzieży do lat 16

Nowe obostrzenia to nie tylko gastronomia. Seniorom nie wolno będzie wychodzić z domu przez dwa tygodnie. Zakupy zrobią wolontariusze.

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

Nowe obostrzenia, które ma wprowadzić rząd na jutrzejszej konferencji, dotyczyć mają nie tylko gastronomii. Rząd wprowadzi zakaz opuszczania domów dla seniorów – wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarła Wirtualna Polska. Jak wyglądać będzie zakaz dla seniorów?

Nowe obostrzenia dla seniorów i młodzieży. Zakaz opuszczania domów przez seniorów. Lokale gastronomiczne zamknięte

Dzieci i młodzież w wieku do 16. roku życia w godzinach od 8 do 16 będzie mogła przebywać poza domem tylko w towarzystwie osób dorosłych. Obowiązywać będzie zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób.

Premier Mateusz Morawiecki ogłosi jutro daleko idące i poważne obostrzenia. Mają one na celu zatrzymać rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce. Najpoważniejsze dotyczą seniorów i młodzieży.


Seniorzy będą mogli wychodzić z domów tylko na zakupy i do lekarza. Rząd powoła tzw. „korpus solidarności z seniorami„. W ramach niego wolontariusze będą udzielać pomocy seniorom np. przy codziennych zakupach.

Młodzież poza domem tylko w towarzystwie dorosłych. Nowa lista obostrzeń. Zakaz wychodzenia seniorów, zakaz opuszczania domów od ilu lat

Nowe obostrzenia będą dotyczyły też młodzieży do lat 16. W godzinach od 8 rano do 16 po południu obowiązywać ją będzie zakaz wychodzenia z domu. Wyjątkiem będzie towarzystwo osoby dorosłej. Wprowadzony zostanie także zakaz zgromadzeń powyżej 5 osób.

Wszystkie te obostrzenia mają na razie obowiązywać przez 2 tygodnie. Czy tak będzie okaże się po tym czasie i pod warunkiem, że epidemia zacznie zwalniać.

Źródło: Twitter

obostrzenia restauracje koronawirus 26 października zamknięte lokale gastronomiczne restauracje puby bary tylko z dowozem

Nowe obostrzenia! Rząd całkowicie zamknie restauracje, bary i puby

nowe obostrzenia czerwona strefa w całej polsce zakaz wychodzenia dla seniorów obostrzenia dla emerytów

Nowe obostrzenia, czerwona strefa w całej Polsce. Wszystko, co musisz wiedzieć