w ,

Cezary Pazura namówi nas do szczepień przeciwko COVID-19

Wkrótce rozpocznie się rządowa kampania #SzczepimySię, której celem będzie zachęcenie jak największej liczby osób do przyjęcia szczepionki przeciwko koronawirusowi.

cezary pazura akcja szczepimy się covid19 szczepionka koronawirus instagram wiek
Fot. Instagram / @czarekpazura

Cezary Pazura twarzą szczepień? Wkrótce rozpocznie się rządowa kampania #SzczepimySię, której celem będzie zachęcenie jak największej liczby osób do przyjęcia szczepionki przeciwko koronawirusowi. Ambasadorem akcji został znany polski aktor. Czy uda mu się przekonać społeczeństwo?

Cezary Pazura. Twarz rządowej kampanii

Cezary Pazura nie ukrywa, że do sprawy panującego koronawirusa podchodzi z wielką powagą. Uważa, że szczepionka jest kluczem do skutecznej walki z Covid-19, dlatego też zdecydował się na wzięcie udziału w rządowej kampanii #SzczepimySię.

Swoim głosem oraz wizerunkiem będzie namawiał Polaków do zaszczepienia się. O tym, że został ambasadorem akcji poinformował wszem i wobec na swoim profilu na Instagramie.

Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię – możemy przeczytać na jego oficjalnym koncie w mediach społecznościowych.

Pazura namawia do szczepień. Pierwsze spoty już w styczniu

Pierwsze spoty z udziałem Cezarego Pazury pojawią się w radiu już na początku stycznia. W ramach rządowej kampanii szczepionkowej znany aktor swoim głosem będzie przekonywał, że przyjęcie specyfiku jest dobrą decyzją. Będzie również informował o tym, gdzie można znaleźć rzetelne informacje na temat szczepionek przeciwko koronawirusowi.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Kampania obejmie również uliczne billboardy, a wizerunek aktora zawiśnie w większości polskich miast. Będzie to kilkaset plakatów, na których Cezary Pazura namawia do szczepień przeciwko Covid-19. Czy siła przekonywania artysty będzie tak duża, że dzięki niej nakłoni społeczeństwo do masowego szczepienia się? Czas pokaże.

Kampanię informacyjną #SzczepimySię wsparli już inni artyści i aktorzy. W ślad za spotem telewizyjnym wystartował spot radiowy. Na ulicach miast całego kraju zawisły wielkie reklamowe billboardy. Żyjemy w erze cyfrowej, dlatego akcja obecna będzie widoczna również w serwisach społecznościowych.

Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe informacje. CIR informuje, że działa również całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989.

Źródło: Instagram

martwe ptaki w rzymie sylwester petardy ptaki na ulicach rzymu

Martwe ptaki na ulicach Rzymu. Prawdziwa sylwestrowa masakra!

jasnowidz wojciech glanc przepowiednia na 2021 katastrofa polska przesatnie istnieć

Znany jasnowidz przewiduje prawdziwą katastrofę. „To będzie zagłada”