w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ

Roman Giertych przerażony! „To katastrofa”; „Kretyńskie ruchy”

Znany adwokat i były minister edukacji nie ma dobrego zdania o sytuacji w naszym państwie. „To katastrofa” – stwierdził.

roman giertych twitter ministerstwo zdrowia koronawirus nowe zakażenia
Fot. Wikipedia / Piotr VaGla Waglowski (public domain)

Roman Giertych, były minister edukacji i czynny adwokat, jest przerażony! „To katastrofa” – stwierdził na swoim Twitterze. Co go tak zaniepokoiło? Najnowsze dane ujawnione przez Ministerstwo Zdrowia.

Roman Giertych: „Absurdalne zarządzanie krajem”

Epidemia koronawirusa nie odpuszcza i nawet akcja szczepień szybko tego faktu nie zmieni. Ministerstwo Zdrowia codziennie publikuje dane o nowych zakażeniach, ale na spadki nowych przypadków póki co nie ma co liczyć. Nowe przypadki i zgony to fakt.

Jeden z ostatnich komunikatów resortu zdrowia mówił o ponad 500 osobach zmarłych w ciągu doby! Głos w tej sprawie postanowił zabrać Roman Giertych. Widać jego głębokie przerażenie napływającymi informacjami.

Z powodu COVID-19 zmarły 144 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 409 osób – brzmiał wpis Ministerstwa Zdrowia na oficjalnym profilu na Twitterze. Tego dnia było też nowe 14 tys. zakażonych patogenem osób.

Dzisiaj umarło na COVID sześć tupolewów

– Może jeszcze raz dla miłośników PiS. Dzisiaj umarło na COVID sześć tupolewów!!! To jeden z najgorszych wyników na świecie! – napisał były polityk na Twitterze. Tego dnia rzeczywiście Polska była pod względem zgonów wywołanych koronawirusem na drugim miejscu na świecie (tuż za Meksykiem).

Wtórowali mu jego fani. Twierdzili, że lockdown nie daje efektów oprócz wykańczania małych i średnich firm. Inni twierdzą, że ludzie w Polsce kombinują albo ignorują ministerialne rozporządzenia.

Roman Giertych już na początku stycznia mocno krytykował rząd. „Panie Premierze Morawiecki, ile szczepionek nabył dla Polaków pański rząd?” – pisał polityk.

Źródło: Twitter

ekopark grzegórzki kraków osiedle art city nowe mieszkania na sprzedaż osiedle

Jak wybrać mieszkanie dla rodziny w Krakowie?

pandemia zdrowie psychiczne polaków kondycja psychiczna 2020 koronawirus depresja zaburzenia psychiczne

Pandemia dobija Polaków. Tak źle z naszą kondycją psychiczną nie było