w ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Jarosław Kaczyński zrobił to w tajemnicy? Politycy oficjalnie zaprzeczają

Jarosław Kaczyński – jak wszyscy wiemy – ma już swoje lata i jest osobą schorowaną. W dodatku każdego dnia zderza się z trudami polityki.

jarosław kaczyński szczepionka covid prezes pis
Fot. YouTube / naTemat (screen>

Jarosław Kaczyński – jak wszyscy wiemy – ma już swoje lata i jest osobą schorowaną. W dodatku każdego dnia zderza się z trudami polityki. Mimo, że w swoich decyzjach wciąż pozostaje twardy, jest po prostu seniorem.

Jarosław Kaczyński zrobił to w tajemnicy? Zadano oficjalne pytanie

Prezes PiS na pewno mógłby bez większego trudu skorzystać ze szczepionki na COVID-19. Jest w końcu głową rządu i wystarczy, że kiwnie palcem. Szczególnie, że jest schorowanym już seniorem, a seniorzy to grupa ryzyka. W dodatku czasami na oficjalnych spotkaniach zdarza mu się zapomnieć o obostrzeniach, przez co dodatkowo naraża swoje zdrowie.

Nieoficjalnie pojawiają się takie głosy, że Kaczyński ma to wszystko za sobą! Jeśli to prawda, to prezes PiS zaszczepił się w tajemnicy przed obywatelami i mediami. Sam czasami zapomina o restrykcjach wprowadzonych przez rząd i nie nosi maseczki.

Do tej pory nie ma oficjalnego potwierdzenia, że szef Prawa i Sprawiedliwości przyjął szczepionkę przeciw koronawirusowi. Wielu politykom i działaczom opozycji wydaje się to jednak dziwne, a nie którzy zadają pytanie oficjalnie.

POLECAMY:
Co robi teraz Bartłomiej Misiewicz? Będziecie zszokowani

Kaczyński zaszczepiony po kryjomu? Radosław Sikorski domaga się prawdy

Oliwy do ognia dolał ostatnio były minister spraw zagranicznych w rządzie Platformy Obywatelskiej – Radosław Sikorski. Choć obecnie jest eurodeputowanym Koalicji Obywatelskiej i ma sporo zajęć, nadal interesuje się lokalną polityką.

Postanowił udręczony myślami zadać to pytanie oficjalnie: „Jak Państwo sądzicie, Kaczyńskiego już potajemnie zaszczepili?” Pod pytaniem znalazła się sonda, w której internauci mogli odpowiadać TAK lub NIE.

Wyniki ankiety wskazały jasno. Polacy, a raczej ci, którzy korzystają z Twittera, są na 100 proc. pewnie, że Jarosław Kaczyński ma epidemię gdzieś, bo już dawno jest zaszczepiony. W dodatku w głosowaniu wzięło udział ponad 11 tysięcy osób. 95 proc. z tej grupy uważa, że Jarosław Kaczyński dostał zastrzyk w tajemnicy przed mediami. Ciekawe tylko, czy w obecnych czasach, gdy obywatele są rozgniewani obostrzeniami, sam by się zdecydował na taki krok.

Politycy Zjednoczonej Prawicy stanowczo wszystkiemu zaprzeczyli.

Źródło: Twitter

marian paździoch ryszard kotys nie żyje świat według kiepskich przyczyna śmierci choroba żona wiek dzieci kotys kiedy zmarł

Ryszard Kotys nie żyje. To Marian Paździoch z „Kiepskich”. Przyczyny śmierci

pies pitbull schronisko dla zwierząt adopcja samotność blizny happy end

Pies został w schronisku całkiem sam. Nikt go nie chciał, bo miał blizny