w ,

Hotele otwarte 14 lutego? Nieoficjalnie: „Poważnie rozważamy”

Nieoficjalne informacje pojawiające się w mediach potwierdzają – rząd planuje otworzyć hotele 14 lutego.

otwarte hotele kiedy otwierają hotele 2021 obostrzenia otwarcie hoteli czy hotele są otwarte

Hotele otwarte w Walentynki! Według nieoficjalnych informacji jeszcze w tym tygodniu rząd oficjalnie ogłosi otwarcie hoteli. Informację podało radio RMF FM. Branża hotelarska ma więc ruszyć 14 lutego.

Hotele otwarte 14 lutego? Od kiedy otwarte hotele? Nieoficjalne informacje

Takie plany pojawiały się już wcześniej, ale nie pozwalała na to aktualna sytuacja epidemiologiczna. Póki co jest to plan, ale nieoficjalnie wiadomo, że jest poważnie brany pod uwagę. Na ostateczną decyzję ministra zdrowia będzie miała wpływ sytuacja w krajach sąsiednich (Niemcy, Czechy, Słowacja).

Rząd obawia się napływu turystów do hoteli z krajów, w których dane o zakażeniach cały czas są dalekie od ideału. Branża hotelarska pozostanie więc zamknięta, jeśli sytuacja ulegnie pogorszeniu. W ramach stopniowego uruchamiania gospodarki rząd otworzył już wszystkie sklepy w galeriach handlowych.

Kiedy otwierają hotele 2021? Sklepy w galeriach otwarte, koniec godziny dla seniorów

Uruchomiono też działalność galerii sztuki, można wybrać się również do muzeum. Do historii przeszły też godziny dla seniorów, które były uważane za pomysł kontrowersyjny. Póki co trzeba wypatrywać kolejnych doniesień.

POLECAMY:
Nowe obostrzenia! Rząd całkowicie zamknie restauracje, bary i puby

Otwarcie hoteli to temat istotny z punktu widzenia zamierającej turystyki. Hotele zostały zamknięte 28 grudnia, a właściciele obiektów toną w długach.

Źródło: RMF FM

zaćma zabieg zaćmy ile trwa jak przebiega na czym polega rekonwalescencja cena na nfz

Zabieg zaćmy. Na czym polega, ile trwa i jak przebiega?

Suszarka bębnowa, czyli życie bez prasowania?