w ,

Laura Breszka o szczepionce przeciw COVID-19. „Jest ryzyko, że umrę”

Wielu fanów aktorki będzie zaskoczonych deklaracją na temat szczepień przeciwko COVID-19. Niektórzy nie wiedzieli o tym, że…

laura breszka instagram królikowski partner mąż kim jest laura breszka wiek syn córka

Laura Breszka, aktorka, nie panikuje w związku z tym, co dzieje się na świecie. Podjęła nietypową decyzję w kwestii przestrzegania obostrzeń. Wielu fanów aktorki będzie zaskoczonych deklaracją na temat szczepień przeciwko COVID-19.

Laura Breszka: „Nie będzie mi koronawirus mówił, jak mam żyć”

Celebrytka szumu medialnego bardzo mocno unika. Jednocześnie jest pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata mimo tego, co się obecnie dzieje. Urodzona optymistka, choć stara się mimo wszystko dostosować do panujących obostrzeń. Nie zamyka się jednak w domu i nadal pracuje na planie zdjęciowym do filmów.

Aktorka twierdzi, że epidemia ją nie wystraszyła i nawet ani chwili nie miała zamiaru siedzieć w domu i czekać na koniec epidemii. To nie w jej stylu. Wszystkie swoje zawodowe plany mimo obostrzeń realizuje, a nawet spotyka się regularnie ze swoimi przyjaciółmi.

– Staram się żyć tak, jakby pandemii nie było. Pracuję, jeżdżę do studia, nagrywam, chodzę na plan zdjęciowy, radzę sobie zachowując wszelkie środki ostrożności. Nie będzie mi koronawirus mówił, jak mam żyć. Korzystam z podziemi, spotykam się ze znajomymi. Podczas tych spotkań też zachowujemy środki ostrożności – mówi Laura Breszka.

Jednoznaczna deklaracja. „Nie będę się szczepić!”

Breszka podkreśla, że jest bardzo sceptycznie nastawiona do całego planu szczepień przeciwko COVID-19. Wszystko z powodu złych doświadczeń z dzieciństwa. Miała wówczas niepożądane odczyny poszczepienne.

POLECAMY:
Edyta Górniak w prawicowej telewizji: „Wolę odejść z tego świata...”

– Ja nie będę się szczepić. Miałam szczepionkę na odrę albo świnkę jak byłam małą dziewczynką. Zareagowałam alergicznie, zachorowałam. 21 dni wyjętych z życia. Nie jestem osobą, która się nadaje do zaszczepienia – twierdzi aktorka. – Jest ryzyko, że dostanę koronawirusa i umrę, czego nie chcę – dodaje Breszka.

Kim jest Laura Breszka? To młoda polska aktorka, którą telewidzowie kojarzą najbardziej z serialu „Singielka”. Występowała też w programie „Saturday Night Live„. W 2016 roku nominowano ją do „Gwiazdy Plejady” (debiut roku).

Kim jest Laura Breszka? Życie prywatne, partner, córka

Na świat przyszła 18 stycznia 1988 roku we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Związana była z Antonim Królikowskim, a potem z aktorem Mateuszem Królem. Aktorka ma córkę o imieniu Lea.

senator pis pies ciągnął psa za samochodem bonkowski pis znęcanie się nad psem

Senator PiS zatrzymany! Przywiązał psa sznurem do auta i ciągnął po asfalcie?

tadeusz cymański ma raka nie chcę umierać śmierć pis

Polityk kojarzony z PiS ma raka. „Nie chcę umierać, boję się cierpienia”