w ,

Polityk kojarzony z PiS ma raka. “Nie chcę umierać, boję się cierpienia”

Jak widać choroba może dosięgnąć dosłownie każdego. “Nie chcę umierać” – przyznał ze smutkiem znany polityk Prawa i Sprawiedliwości, potem Solidarnej Polski.

tadeusz cymański ma raka nie chcę umierać śmierć pis

Czołowy polityk PiS, a potem Solidarnej Polski, jest mocno chory i walczy z rakiem. Jego wyznanie powoduje wielki smutek w elektoracie partii rządzącej. Jak widać choroba może dosięgnąć dosłownie każdego. “Nie chcę umierać” – przyznał ze smutkiem.

“Boję się cierpienia”. Znany polityk kojarzony z PiS ma raka

Zdiagnozowano u niego mięsaka. Wszystko wyszło na jaw na podstawie wyników badań profilaktycznych wykonanych w celach kontrolnych. To zrzuciło go z nóg do tego stopnia, że postanowił podzielić się swoim smutkiem z mediami.

– Zrobiłem badania profilaktyczne, mam takie rozpoznanie nieciekawe, z rodzaju tych najgorszych. Szczęście w nieszczęściu, że nie jest to schorzenie bardzo złośliwe, jedynie trochę złośliwe – powiedział z nadzieją Tadeusz Cymański.

Mój rak nie jest najgorszy. Warto przynajmniej raz na rok sobie zrobić USG jamy brzusznej, nawet kosztem czasu i nadwyrężenia budżetu domowego – dodał zmartwiony polityk. Co teraz będzie? Polityka kojarzonego z PiS czeka operacja.

Tadeusz Cymański: “Nie chcę umierać…”

– Mam 66 lat i całe życie byłem zdrowy, a tu nagle coś takiego. Nie chcę umierać. Bardzo boję się cierpienia – powiedział na koniec poseł Tadeusz Cymański Cymański. – Nie jestem przygotowany, nie jestem spakowany – dodał. Wyobrazić sobie trudno, co musi mówiąc te słowa odczuwać.

Tadeusz Cymański politykiem jest od dawna. Najpierw był członkiem Porozumienia Centrum. Potem przeszedł do Prawa i Sprawiedliwości. W 2012 roku odszedł do nowej partii, którą utworzył wraz z Zbigniewem Ziobrą (Solidarna Polska).

POLECAMY:
Andrzej Duda o stanie swojego zdrowia. „Jestem chory, chciałem przeprosić”

W wyborach do Sejmu wybrano go skutecznie aż sześć razy. Do 2014 roku pełnił też rolę europosła. Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. Przy okazji zachęcamy do badania się, bo życie potrafi okrutnie doświadczyć i w jednej chwili je przewartościować.

Co myślisz?

jasnowidz jackowski wizja jarosław kaczyński ujawnia prawdę prezes pis co myśli

Jackowski zrobił wizję nad zdjęciem Kaczyńskiego. “Widzę wojsko, pełną gotowość”

lech wałęsa operacja serce pogrzeb facebook

Wałęsa po wyjściu ze szpitala spanikowany. “Proszę mnie spalić…”