w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Olivier Janiak szczerze o swoim małżeństwie. “Nie jestem tą samą osobą…”

Prezenter przy okazji udzielania wywiadów na temat jego nowego programu telewizyjnego, ujawnił co nieco o sobie… Czy fani byli tego świadomi?

olivier janiak żona małżeństwo power couple dzieci instagram wzrost zęby
Newseria

Olivier Janiak, prezenter telewizyjny, dużo ostatni mówi o swoim nowym programie pt. „Power Couple”. Widzowie mogą tam oglądać to, czego ostatnio z powodu pandemii bardzo wszystkim brakuje. Prawdziwe emocje łączące kobietę z mężczyzną.

“Żyjemy w bardzo dziwnych czasach”

Zdaniem prezentera obecnie żyjemy w bardzo dziwnych czasach. Jesteśmy narodem pozamykanym w czterech ścianach z powodu koronawirusa. To właśnie teraz jak nigdy wcześniej jesteśmy więc wystawieni na próbę. Widać jak na dłoni, jacy jesteśmy i jakie są nasze relacje z partnerami. To ciekawe, bo do tej pory ludzie nie spędzali ze sobą tyle czasu, bo każdy pracował.

Nasze partnerstwo jest wystawione na próbę na co dzień, nie przez półtorej godziny w pośpiechu rano czy godzinę przed zaśnięciem, ale przez naście godzin, które spędzamy razem. Ważna jest otwartość na drugą osobę i to, jak wiele jesteśmy w stanie w życiu osiągnąć, kiedy potrafimy zbudować dobre relacje z najważniejszą osobą, bo to jest podstawa bytu w rodzinie – mówi Olivier Janiak.

W jego programie mamy właśnie okazję zobaczyć bez retuszu, jak w dobie epidemii wygląda życie partnerskie. A wygląda – niestety – bardzo różnie i wiele istotnych kwestii dopiero wychodzi na wierzch.

Olivier Janiak – życie prywatne. Żona, romans, dzieci i wiek

Olivier Janiak od 18 lat jest mężem modelki Karoliny Malinowskiej. Ujawnił właśnie, że przez ten cały okres jego związek bardzo się zmienił, podobnie relacje z małżonką. Uważa jednak, że stałym i ponadczasowym kluczem do sukcesu jest rozumienie i tolerancja.

– Podstawową rzeczą, którą my jako pary, jako partnerzy musimy sobie uświadomić, jest to, że się zmieniamy i to bardzo. Ja nie jestem tą samą osobą, którą byłem 18 lat temu, kiedy moja żona po miesiącu naszej znajomości zdecydowała się wyjść za mnie. Ona też nie jest tą samą osobą – ujawnił mediom prezenter.

POLECAMY:
Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

Jak twierdzi, nieustannie się zmieniamy i dojrzewamy. Zmieniają się również okoliczności, w których przychodzi nam żyć. Bałagan wprowadza do życia par również pojawienie się dzieci. Janiak uważa, że rzeczywiście jedyną i niezmienną rzeczą w związkach jest to, że wszystko się zmienia.

Co myślisz?

obostrzenia konferencja ministra zdrowia wesela 2021 otwarcie przedszkoli i żłobków nowe obostrzenia od 19 kwietnia

Nowe obostrzenia od 19 kwietnia. Konferencja ministra zdrowia. Restrykcje przedłużone…

krawczyk ostatnie słowa żona ewa śmierc trubadurzy

Ostatnie słowa Krawczyka przed śmiercią. Żona zapamięta je do końca życia