w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Andrzej Duda szczerze o szczepionkach. Mówił o bólu i cierpieniu

Andrzej Duda nie tak dawno ujawnił, że ma zamiar się zaszczepić i zrobi to publicznie w świetle kamer. Do tej pory jednak to nie nastąpiło.

andrzej duda szczepienia koronawirus ważne słowa wielkanoc apel
Fot. YouTube / Kancelaria Prezydenta

Andrzej Duda nie tak dawno ujawnił, że ma zamiar się zaszczepić i zrobi to publicznie w świetle kamer. Do tej pory jednak to nie nastąpiło. Dziś wiemy, co prezydent myśli o szczepionkach i ich skuteczności

Andrzej Duda: „Zdecydowałbym się na zaszczepienie każdym z preparatów”

– Zdecydowałbym się na zaszczepienie każdym z preparatów, które są w tej chwili proponowane nam w PL do tego, żeby z nich skorzystać, dlatego że żaden z nich w rzeczywistości nie powoduje w jakimś istotnym stopniu – statystycznie – bardzo negatywnych skutków – przyznaje prezydent Polski Andrzej Duda.

Jego słowa to na pewno odpowiedź na rosnące w narodzie niepokoje przed niektórymi preparatami. Efektem tego jest fakt, że wielu obywateli nie przychodzi w terminie na umówione szczepienie, a szczepionki marnują się. Polacy boją się niektórych szczepionek oraz skutków ubocznych.

Prezydent apeluje o przestrzeganie obostrzeń. „Życzę, abyśmy wyszli z bólu”

Apeluję o przestrzeganie obostrzeń. Nasze zachowanie plus konsekwentnie realizowany program szczepień prowadzą do zahamowania pandemii #COVID19 – przyznaje głowa państwa. Jego zdaniem wszystko jest w tych trudnych chwilach dla kraju w naszych rękach. Prezydent apeluje o rozwagę.

Wszystkim moim rodakom życzę, abyśmy wyszli z czasu bólu i cierpienia spowodowanych pandemią; życzę zdrowia i spokojnego obchodzenia Świąt Wielkanocnych – złożył przy okazji życzenia prezydent Andrzej Duda.

W Polsce do tej pory wykonany 5 594 790 szczepień. Pierwszą dawką wykonano ich 3 666 008, a drugą 1 928 782 szczepienia. Koronawirus demoluje jednak służbę zdrowia. Brakuje łóżek, respiratorów i przede wszystkim personelu. Polska staje na krawędzi zdrowotnej katastrofy. W ciągu ostatniej wykonano ponad 107,7 tys. testów, z czego ponad 1/3 była pozytywna.

olivier janiak żona małżeństwo power couple dzieci instagram wzrost zęby

Olivier Janiak szczerze o swoim małżeństwie. „Nie jestem tą samą osobą…”

krawczyk ostatnie słowa żona ewa śmierc trubadurzy

Ostatnie słowa Krawczyka przed śmiercią. Żona zapamięta je do końca życia