w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Premier Morawiecki o całkowitym otwarciu gospodarki. Podał oficjalną datę

Do tej pory premier nie komunikował tego tak otwarcie. Wszystko jednak zależy od tego, czy Polacy będą odpowiedzialni.

luzowanie obostrzeń od 25 kwietnia morawiecki data po majówce regionalizacja
Fot. YouTube / Kancelaria Premiera

Premier Mateusz Morawiecki kolejny raz obiecał całkowite poluzowanie gospodarki i otwarcie kraju. Czyżby akcja szczepień przebiegała już tak sprawnie, że lada chwila nastąpi całkowity powrót do normalności? Padła nawet konkretna data

Premier o otwarciu gospodarki. Padła konkretna data

To nie pierwszy raz, jak premier Mateusz Morawiecki ogłasza wielką wygraną z epidemią koronawirusa. Stało się to kolejny raz, a nawet padła konkretna data luzowania obostrzeń. Czy czeka nas całkowity i długo wyczekiwany przez naród powrót do normalności? Polacy nie mogą się doczekać.

Do tej pory premier nie komunikował tego tak otwarcie. Może to dlatego, że właśnie postanowił całkowicie zmienić procedurę zapisywania się na szczepienie? Już niebawem wszyscy powyżej 18 roku życia dostaną swój termin. Bez znaczącego przyspieszenia nie da się otworzyć gospodarki.

Liczba zakażeń koronawirusem z Wuhan cały czas spada i jest nadzieja, że powoli wychodzimy z kryzysu. Nie wiadomo, czy to koniec tylko trzeciej fali, czy też całej epidemii. W kolejnych miesiącach na pewno całkowitego powrotu do tego, co było przed 2020 rokiem, nie będzie. Pojawiła się jednak nadzieja na dość istotne znoszenie kolejnych obostrzeń, na co czeka głównie biznes.

Regionalizacja obostrzeń i pełny powrót do normalności. Odmrażanie gospodarki. Morawiecki ujawnia

Waldemar Kraska, wiceminister zdrowia, zapowiada, że kolejny tydzień przyniesie regionalizację obowiązujących restrykcji. Wiemy też od niego, co będzie otwarte jako pierwsze. Równolegle z jego wypowiedzią dla mediów głos zabrał premier Morawiecki, który śmiało ogłosił, kiedy nastąpi całkowita wolność i swoboda.

POLECAMY:
Pilny apel do Morawieckiego. Ujawniono datę zniesienia obostrzeń. "Najwyższy czas..."

Do 10 maja chcemy spowodować, aby każdy obywatel powyżej 18. roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i od 10 maja zapisywać się na szczepienie tak, aby najpóźniej do sierpnia – a mamy rosnącą nadzieję, że może to być nawet wcześniej i zależy od liczby szczepionek przyjeżdżających do Polski – każdy obywatel mógł zostać zaszczepiony, jeżeli tylko będzie chciał – powiedział szef rządu.

Mamy rosnącą nadzieję, że dzięki takim punktom szczepień powszechnych będziemy mogli nie tylko przejść do kontrofensywy, ale spowodować, że pandemia będzie naprawdę coraz mniej dokuczliwa – kontynuował Morawiecki. – Jeżeli cały proces przebiegnie zgodnie z planem, producenci wywiążą się ze swoich zobowiązań, a Polacy wykażą odpowiedzialność – do sierpnia zostaną zaszczepieni wszyscy chętni w Polsce – stwierdził.

majka jeżowska kariera wiek piosenki instagram a ja wolę moją mamę na raz na dwa 2020

Majka Jeżowska. Co dalej z karierą? Koronawirus spowodował całkowity paraliż…

500 plus koniec programu koronawirus likwidacja programu rodzina 500+

500 plus. 30 kwietnia to nieprzekraczalny termin! Można stracić świadczenie