w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! OMGOMG WTFWTF

Jarosław Kaczyński w niebezpieczeństwie! PiS opublikowało ostre oświadczenie

Prawo i Sprawiedliwość zamieściło w sieci oficjalne oświadczenie na temat prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Jest ostro.

jarosław kaczyński ochrona bor sop niebezpieczeństwo oświadczenie pis

Prawo i Sprawiedliwość zamieściło w sieci oficjalne oświadczenie na temat prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Chodzi o doniesienia medialne na temat firmy, która przez całą dobę ochrania prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński i jego ochrona. Mocne oświadczenie PiS

W ostatnich dniach media bardzo intensywnie rozpisują się o tym, że Jarosław Kaczyński jest non stop pod obserwacją ochroniarzy. Dodatkowo ochroną i całodobowym monitoringiem objęty jest jego dom. Media donosiły również, że w ochronę włączona jest policja. W TVN24 można było usłyszeć, że szef PiS chroniony jest jednocześnie nawet przez 40 funkcjonariuszy

Prawo i Sprawiedliwość postanowiło przeciąć spekulacje dotyczące niebezpieczeństwa, jakie wiąże się z byciem szefem partii rządzącej. Krytykowano również fakt, że prezes PiS nie korzysta z przysługującej mu ochrony Służby Ochrony Państwa. O co właściwie chodzi? Głównie o koszty.

Dziś (13 maja) o godz. 9 rano na partyjnym profilu na Twitterze zamieszczone zostało oficjalne oświadczenie PiS w tej sprawie. Momentami jest ostro. Ochronę prezesa partia tłumaczy nasilającą się i nieustanną mową nienawiści, jaka codziennie zalewa internet i nie tylko.

Jak długo Kaczyński będzie chroniony? „Tak długo, jak nasi przeciwnicy polityczni będą wzywać do patroszenia i odstrzeliwania prezesa”

Odpowiadając na zarzuty i komentarze mediów i polityków opozycji warto jednak wskazać, że obecna sytuacja jest efektem wieloletniej kampanii nienawiści wobec Jarosława Kaczyńskiego. Kampanii prowadzonej przez środowiska polityczne, jak i medialne, które nie potrafią odnaleźć w systemie demokratycznym i na każdą różnicę zdań, naturalną w demokracji, reagują nienawiścią i agresją – czytamy w oficjalnym piśmie Prawa i Sprawiedliwości.

Oświadczenie w sprawie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego (pełna treść)

Nie można również pominąć agresywnych i wzywających do przemocy haseł, wznoszonych przez uczestników rozmaitych zgromadzeń wspierających opozycję. Nie doczekały się one nigdy potępienia z jej strony, a co więcej, niektórzy politycy opozycji wręcz je inspirują – pisze dalej kierownictwo partii.

Usługi ochrony mienia i osób świadczy prezesowi Grom Group. Wszystkie wydatki na ten cel są jawne i wyszczególnione w sprawozdaniach finansowych. Przy okazji okazało się, że ochroną objęta jest również siedziba PiS na Nowogrodzkiej w Warszawie.

Źródło: Twitter

nowe 500 plus na zdrowie ministerstwo zdrowia nowy program koronawirus

Będzie nowe 500 plus. Rząd ujawnił plany dotyczące nowego programu

kaczyński koniec dobrej zmiany social changes sondaż

Fatalne wieści dla prezesa Kaczyńskiego. Pojawiła się groźba utraty władzy