w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Będzie nowe 500 plus. Rząd ujawnił plany dotyczące nowego programu

Będzie nowe 500 plus. Rząd właśnie ujawnił swoje plany dotyczące nowego programu wsparcia obywateli. Do kogo trafią te pieniądze?

nowe 500 plus na zdrowie ministerstwo zdrowia nowy program koronawirus

Będzie nowe 500 plus. Rząd właśnie ujawnił swoje plany dotyczące nowego programu wsparcia obywateli. Do kogo trafią te pieniądze? W jakiej formie trafią do obywateli i od kiedy?

500 plus na zdrowie. Nowy program rządu dla Polaków powyżej 40. roku życia

Rząd chce skoncentrować swoje siły na walce z COVID-19 i skutkami epidemii. Wielomiesięczne siedzenie w domu sprawiło, że kondycja Polaków uległa pogorszeniu. Wiele osób nie miało też dostępu do lekarza. Diagnostyka i leczenie innych chorób zostały po prostu mocno zaniedbane lub opóźnione.

W odpowiedzi na tę sytuację powstał program „500 plus na zdrowie„. Pieniądze w formie bonu na badania mają trafić do wszystkich Polaków powyżej 40. roku życia. Za realizację nowego programu odpowiedzialne jest Ministerstwo Zdrowia.

Jak widać, 500 plus to symbol rządów Zjednoczonej Prawicy. To już kolejny program z tą liczbą w nazwie. Być może dlatego, że dobrze się Polakom kojarzy. Warto bowiem wspomnieć, że 500 plus dla rodzin z dziećmi znacznie poprawiło jakość ich życia często wyciągając ze skrajnej biedy.

Zdrowotne 500 plus. Program masowego przebadania Polaków

Ministerstwo Zdrowia wszystkim Polakom mającym 40 lat lub więcej sprezentuje badania na koszt państwa. Czy uda się dzięki tej inicjatywnie uporać z problemami ze zdrowiem w społeczeństwie? Czas pokaże.

Szczegóły programu dopiero pojawią się w kolejnych tygodniach. Póki co wiadomo tylko tyle, że bon będzie możliwy do zrealizowania w placówkach, które podpisały umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, ale też w niektórych przychodniach prywatnych. To, co obowiązkowo będzie sprawdzane, to na pewno: poziom cholesterolu, ciśnienie i inne podstawowe.

POLECAMY:
Kobieta przez pomyłkę dostała sześć dawek Pfizer. Ujawniono, jak się czuje

Poprawa jakości opieki zdrowotnej dla osób starszych jest częścią szerszej strategii, która zakłada ponowne podwyższenie wieku emerytalnego. Zdaniem rządu Polacy mają być zdrowi, aby mogli dłużej pracować. Stąd specjalne zachęty i ulgi podatkowe. Oficjalna prezentacja założeń programu prozdrowotnego planowana jest na czerwiec 2021 roku.

Źródło: Radio ZET

wyprawa kajakowa co zabrać co wiedzieć jak się przygotować sprzęt

Wyprawa kajakowa. Co warto wiedzieć przed rozpoczęciem przygody?

jarosław kaczyński ochrona bor sop niebezpieczeństwo oświadczenie pis

Jarosław Kaczyński w niebezpieczeństwie! PiS opublikowało ostre oświadczenie