w

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Komorowski nie wytrzymał. Padły mocne słowa. „Sprawy zaszły bardzo daleko”

Były prezydent Polski ostro skomentował sytuację w Platformie Obywatelskiej. Według niego jest już pozamiatane.

bronisław komorowski platforma konserwatywne skrzydło PO wyrzucenie posłów
Fot. YouTube / se.pl (screen)

Bronisław Komorowski nie wytrzymał tego, co się dzieje w naszej polityce. W rozmowie z dziennikiem „Super Express” w stanowczych słowach skomentował sytuację w partii, z której były prezydent Polski się wywodzi. Nie zostawił na niej suchej nitki.

Bronisław Komorowski o Platformie Obywatelskie: „Nie ma co płakać…”

Nie tylko niektórzy posłowie, ale i były prezydent Bronisław Komorowski nie wierzy już w to, że Platforma Obywatelska się odrodzi. Swojej partii-matce życzy jak najlepiej, ale nic poza tym. Obecnie interesuje się najbardziej tym, co dzieje się w PSL-u kierowanym przez Władysława Kosiniaka-Kamysza. Czy Komorowski weźmie udział w jakimś nowym projekcie politycznym?

Sprawy zaszły bardzo daleko, jeśli chodzi o zejście Platformy z obszaru myśli konserwatywnej i problemem nie są chyba kwestie personalne, a ideowo-programowe – powiedział dziennikowi „Super Express” były prezydent kraju.

Jak twierdzi Bronisław Komorowski, nad rozlanym mlekiem płakać nie ma co, a na żale jest za późno. Platforma Obywatelska przestała na własne życzenie być partią liberalno-konserwatywną i skręciła mocno w lewo. Dowodem tego jest fakt wyrzucenia przez Borysa Budkę kilku posłów o bardziej tradycyjnych poglądach.

Kiedyś to była głównie formacja liberalna i konserwatywna. Ta równowaga zniknęła – skrzydło konserwatywne jest bardzo słabe, jeśli w ogóle istnieje. I myślę, że to jest jedno ze źródeł kłopotów Platformy Obywatelskiej – podkreślił były prezydent.

PO, PSL i Hołownia razem? „Być może…”

Jedyną nadzieją dla Platformy Obywatelskiej – zdaniem Komorowskiego – może być sojusz Polskiego Stronnictwa Ludowego, Platformy Obywatelskiej i ruchu Szymona Hołowni.

POLECAMY:
Komorowski podjął decyzję. Tego się chyba nikt nie spodziewał. "Jestem rozdarty..."

Bardzo chętnie będę patronował budowie bieguna konserwatywnego w ramach opozycji demokratycznej. Taki biegun powinien być oczywiście otwarty na różne osoby i różne środowiska o orientacji zdecydowanie prawicowej – podsumowuje Komorowski.

Źródło: se.pl

kaczyński prezes pis koniec rządów trzecia fala koronawirusa sondaż partyjny obajtek

Kaczyński przeżywa kolejny dramat. Czy można mówić, że to koniec?

kaczyński wiek kot dom adam bielan dzieci zakonnice

Intymny sekret Kaczyńskiego ujawniony! Robił to już z wieloma osobami