w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG

Kaczyński przeżywa kolejny dramat. Czy można mówić, że to koniec?

Jarosław Kaczyński ma prawo obecnie czuć się mocno zagrożony. Jego władza również. Niepokojących informacji nie sposób już zatrzymać.

kaczyński prezes pis koniec rządów trzecia fala koronawirusa sondaż partyjny obajtek
Fot. YouTube / OKO.press (screen)

Jarosław Kaczyński ma prawo obecnie czuć się mocno zagrożony. Jego władza również. Niepokojących informacji nie sposób już zatrzymać. Sytuacja robi się poważna na wielu frontach.

Kaczyński zagrożony? Coraz więcej niepokojących wieści

Wygląda na to, że prezes PiS ma problemy z ludźmi nawet we własnym ugrupowaniu. W kuluarach sejmowych aż huczy, że niektórzy mogą chcieć wygryźć go z fotela szefa ugrupowania. Ale to nie koniec problemów, z jakimi musi borykać się Kaczyński.

Po pierwsze niepokoi go najnowszy sondaż poparcia dla ugrupowań politycznych wykonany przez pracownię Pollster. Kaczyński ma tam niewielkie poparcie wśród Polaków, ma je jednak dużo większe szef rządu Mateusz Morawiecki.

Badanie pokazało, że Polacy po prostu nie znoszą szefa PiS – cieszy się poparciem zaledwie 17 proc. badanych. Nawet Daniel Obajtek nie ma tak pozytywnego odbioru społecznego, a to na niego ostatnio stawia szef partii.

Nie tak dawno pisaliśmy, że pojawiają się w głowie prezesa PiS pomysły na zastąpienie Obajtkiem Morawieckiego. Ten drugi z kolei już ponoć ma szukać pracy poza Polską. Od Obajtka lepsze notowania ma nawet niezbyt lubiany Zbigniew Ziobro.

PiS spada w sondażach, Polskę trawi koronawirus

To nie koniec złych informacji dla szefa PiS. Kaczyński ma też nie lada problemy z trawiącą kraj epidemią. Liczba zajętych respiratorów zbliża się niepokojąco szybko do 2 tys. sztuk. Zaczyna brakować miejsc w szpitalach dla chorych. Poprawy na horyzoncie nie widać, będzie tylko gorzej. Trzecia fala rozkręca się na dobre.

Trzecim wielkim problemem Kaczyńskiego są spadające notowania jego ugrupowania. Poparcie stopniało na tyle istotnie, że nie ma mowy już o samodzielnych rządach. Szefa PiS nie pociesza nawet fakt, że największa partia opozycyjna również traci, bo w jej miejsce wchodzi Szymon Hołownia i jego projekt Polska 2050.

Nie pomoże już chyba ani 13. emerytura, ani „czternastka”. Premier mówi teraz o wprowadzeniu tzw. Nowego Ładu, czyli kwoty wolnej do 30 tys. zł i emerytur bez podatku do wysokości 2,5 tys. zł. Nie wiadomo, czy to wszystko pomoże uratować spadające na łeb sondaże.

Źródło: Super Expres

polski ład nowa nadzieja program pis kaczynski morawiecki jednoosobowa działalność gospodarcza samozatrudnienie składka zdrowotna

Polski Ład w ogóle nie istnieje? „To balon próbny sprawdzający, ile Polacy…”

bronisław komorowski platforma konserwatywne skrzydło PO wyrzucenie posłów

Komorowski nie wytrzymał. Padły mocne słowa. „Sprawy zaszły bardzo daleko”