w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Kaczyński odejdzie z rządu! Ujawniono datę przedterminowych wyborów

Jeśli plan się nie powiedzie, prezes PiS bezpowrotnie straci władzę w Polsce. Wcześniej jednak odbędą się przedterminowe wybory.

kaczyński 2022 przedterminowe wybory odejście z rządu prezesa pis
Fot. YouTube / TVP Info (screen)

Jarosław Kaczyński zdecydował o odejściu z rządu. Chce postawić wszystko na jedną kartę i albo wóz, albo przewóz. Jeśli plan się nie powiedzie, bezpowrotnie straci władzę w Polsce. Szef PiS zostanie emerytem, ale wcześniej zorganizuje wybory.

Kaczyński odejdzie z rządu i skróci kadencję Sejmu

Wygląda na to, że mowa o rewolucji w polityce. Jarosław Kaczyński straci stołek w rządzie i prawdopodobnie zaryzykuje wszystko organizując przedterminowe wybory. O sprawie pierwszy napisał dziennik „Super Experess„. Opozycja nie może jednak się z tego powodu cieszyć, bo prezes PiS nadal będzie czuwał nad partią i będzie aktywny.

Szef PiS ma zamiar ostatni raz wziąć udział w walce o fotel prezesa partii. Obiecał jednak, że więcej tego nie zrobi, bo nie pozwoli mu na to zdrowie i wiek. Dziennikarze ujawnili, że najważniejszy w Polsce polityk z Żoliborza do końca 2021 roku pożegna się z rządem i pełnioną w nim funkcją wicepremiera.

Anonimowy polityk partii rządzącej wyjawił też, że kolejne wybory będą szybciej, bo już wiosną 202 roku. Kaczyński ma zatem jeszcze kilka miesięcy na przygotowania Prawa i Sprawiedliwości do być może najważniejszych wyborów. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że pożegna się z sejmową większością.

Przedterminowe wybory w 2022 roku. Szef PiS stawia wszystko na jedną kartę

Prezes uspokoił relacje miedzy Mateuszem Morawieckim i Zbigniewem Ziobrą. Teraz musi zadbać o partię, bo niewykluczone, że na wiosnę 2022 r. zrobimy wcześniejsze wybory – ujawnił polityk PiS w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu„.

Prezes ma dość sytuacji, kiedy podczas kluczowych głosowań w Sejmie nie jest pewny do samego końca większości. Może jedynym wyjściem będą wcześniejsze wybory i ułożenie na nowo Sejmu. Dlatego Jarosław ma odejść z rządu do końca roku i szykować partię na wybory – wyjawił polityk Prawa i Sprawiedliwości dziennikarzom.

POLECAMY:
Jarosław Kaczyński w niebezpieczeństwie! PiS opublikowało ostre oświadczenie

Warto jednak zauważyć, że nie tylko polityka spędza sen z powiek Jarosława Kaczyńskiego. Przed nim kolejne trudne wyzwanie, czyli operacja wszczepienie endoprotezy kolana w drugiej nodze. Jakiś czas temu mieliśmy okazję oglądać prezesa PiS o kulach. Szykuje się zatem powtórka.

jackowski euro 2020 zamach barcelona najnowsze wizje jakie będzie lato

Będzie zamach podczas EURO 2020? Jasnowidz wskazał, w jakim mieście

andrzej duda majątek oświadczenie majątkowe ile zarabia

Majątek Andrzeja Dudy ujawniony! Na brak pieniędzy nie może narzekać