w

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF OMGOMG JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Jasnowidz wspomina Krzysztofa Krawczyka. Aż złapał się za głowę. „Szlag by trafił…”

Krzysztof Jackowski odniósł się do śmierci Krzysztofa Krawczyka. Przy okazji mocno dostało się dzisiejszej młodzieży…

jasnowidz jackowski krzysztof krawczyk parostatek youtube piosenki wspomnienie dzisiejsza młodzież
Fot. YouTube / Jasnowidz Krzysztof Jackowski (screen)

Jasnowidz Jackowski zwykle dzieli się wizjami na temat bieżącej polityki, epidemii koronawirusa. Sporo też dyskutuje ze swoimi widzami na temat sytuacji na Bliskim Wschodzie. Tym razem podzielił się swoimi odczuciami po śmierci artysty Krzysztofa Krawczyka. Były to słowa przepełnione smutkiem i żalem.

Jasnowidz Jackowski o Krzysztofie Krawczyku. „Wychodziłem akurat ze szpitala…”

Byłem młodym chłopakiem, chodziłem do podstawówki. Przebojem był utwór „Parostatek” – rozpoczął wspominanie artysty Jackowski, po czym zaśpiewał kawałek utworu. Jego głos się lekko łamał. Za chwilę dalej wspominał piosenkarza.

Jak to się stało przebojem, wychodziłem akurat ze szpitala. Miałem operację na wyrostek. To była poważna – tak mi się wydaje – operacja. Spora rana. Teraz wyrostek to taka mała ranka jest. Wyszedłem z tej operacji, bardzo mnie bolało w boku. Było lato, ciepło. I pamiętam ten przebój „Parostatek”. Ale też pamiętam wiele ciekawych utworów Krawczyka. Fajne, które zapadły na zawsze w głowie.

Teraz śpiewają nam nowoczesne gramofony jego głosem. On nam już nie zaśpiewa osobiście. Byłem też w Warszawie na pewnej imprezie takiej społecznej, charytatywny bal dziennikarzy. Śpiewał zabawiając całe towarzystwo. Pamiętam, że jego głos tak się wbił w świadomość wielu z nas, że w głowie mamy na własność ten jego głos. Podzielił los wielu, Presleya, którego czasami nam przypominał, Kory Jackowskiej z Maanamu, Nalepy, Niemena – kontynuował jasnowidz z Człuchowa.

Krzysztof Jackowski o współczesnej muzyce. „Boże, co to za…”

Jasnowidz nie przebierał w słowach i z żalem mówił o dzisiejszej muzyce rozrywkowej, którą słuchają młodzi ludzie.

Szlag by trafił. Pokolenie moje, to muzyczne, które dawało werwę i radość w życiu, przenosi się tam. To przykre. Młodzi ludzie mają swoich idoli. Powiem Państwu, że – może się powtórzę – ale kiedyś jadąc gdzieś z żoną słuchaliśmy jakiejś stacji muzycznej, popularnej. Mówię – BOŻE… co to za muzyka? Nie ma solówek na gitarach! Teksty takie mało wchodzące w duszę – skrytykował dzisiejszą młodzież Jackowski.

POLECAMY:
Jasnowidz Jackowski o nadchodzącym kryzysie: „Ciężko mi w to wszystko uwierzyć”

– Świetne kawałki, czemu nie ma tego w radiu? I żona na to mówi, że to kawałki sprzed 30 i 40 lat… Rany boskie, co??? No tak to jest. Zamilkłem – roześmiał się jasnowidz. – Wtedy sobie skojarzyłem, że jak ja słuchałem tego jako młody chłopak… dla wielu z Was – młodych – to jest historia – przyznał ze smutkiem Krzysztof Jackowski.

„Wyrażam pokłon za to, że był, za ten jego Parostatek”. Jackowski krytykuje młodych

Moi rodzice nie rozumieli wtedy rocka polskiego, tego buntu. Tak samo jak ja teraz nie rozumiem tej muzyki, która jest obecnie. Wracam, wielu z Was w moim wieku wraca do tamtego czasu. Byliśmy młodzi, to był nasz bunt. Te utwory były pisane dla nas. My je rozumieliśmy. Dziś nie jesteśmy młodzi i nie walczymy – wspomina z żalem jasnowidz Jackowski.

POLECAMY:
Ostatnie słowa Krawczyka przed śmiercią. Żona zapamięta je do końca życia

Nie potrzeba nam hymnów do boju. Ale to są ich (młodych) hymny, których ich dzieci nie będą też rozumieć. I tak chyba w tej muzyce jest. Każdy z nas zostaje przy swoim. To na cześć wspaniałego artysty, pana Krzysztofa Krawczyka, wyrażam pokłon za to, że był, za ten jego „Parostatek”. Za piosenkę dla Anny Jantar o katastrofie – „To co dał nam świat”. Tamten fajny czas, to całe życie. Całe życie Krzysztof Krawczyk mi śpiewał. Cześć jego pamięci i oby w następnym wcieleniu dalej śpiewał – zakończył ze smutkiem i żalem jasnowidz.

Źródło: YouTube

włodzimierz gut przymusowe izolatoria czwarta fala koronawirus wariant delta

Przymusowe i obowiązkowe izolatki w razie buntu. Będzie nowa forma kwarantanny dla Polaków?

psycholog w sosnowcu

Psycholog w Sosnowcu – pomysł na lepsze jutro