w ,

Izabela Trojanowska upadła na scenie. To nagranie zaniepokoiło fanów!

To mogło się skończyć bardzo źle. Gwiazda tuż po swoim występie nagle upadła na scenie. Co się stało? Po internecie krąży nagranie, które pokazuje zaniepokojenie widowni.

izabela trojanowska upadek wakacyjna trasa dwójki
Było groźnie, ale na szczęście skończyło się dobrze. Gwiazda ma się dobrze. Fot. TVP (screen)

To, co się stało w Koszalinie w trakcie koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki” mogło skończyć się bardzo źle! Podczas występu Izabeli Trojanowskiej zdarzył się fatalny wypadek. Artystka skończyła śpiewać, pożegnała się z widownią i nagle upadła. Fani są zaniepokojeni, czy z gwiazda wyszła z tego cało i zdrowo.

Izabela Trojanowska upadła na scenie w Koszalinie. Co się stało?

Po internecie krąży to mrożące krew w żyłach nagranie, które pokazuje dokładnie, co się rzeczywiście wydarzyło na scenie w Koszalinie. Zgromadzona na koncercie publiczność była bardzo zasmucona upadkiem gwiazdy.

Izabela Trojanowska zaśpiewała jako jedna z gwiazd „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Koszalinie. Tuż po odśpiewaniu piosenki Ireny Santor pt. „Już nie ma dzikich plaż” wydarzyło się coś, co wprowadziło fanów w zaniepokojenie.

Gwiazda wyśpiewała ostatnie wersy utworu i żegnając się z publicznością i widzami TVP zrobiła mały krok do tyłu. Nagle niebezpiecznie przechyliła się do tyłu i z całym impetem upadła na plecy. Na widowni było widać poruszenie

Fani zaniepokojeni. To wyglądało bardzo groźnie!

Nagranie pokazujące ten straszny wypadek szybko wylądowało w serwisie YouTube. Analizy zdarzenia potwierdzają, że przyczyną był prawdopodobnie leżący na scenie element scenografii. Źle postawiona stopa, buty na wysokim obcasie i… gotowe.

Gwiazda szybko podniosła się i uspokoiła wszystkich fanów przed telewizorami oraz obecnych w Koszalinie Całe szczęście, że nic się nie stało! Na pewno w przyszłości będzie poruszać się po scenie bardziej uważnie.

Nie martwcie się o mnie, już patrzę pod nogi – powiedziała Trojanowska i zeszła ze sceny. Oklaskom nie było końca. „Mam nadzieję, że nic się nie stało” – napisała na oficjalnym profilu gwiazdy na Facebooku jedna z fanek. Takich komentarzy było więcej. „Jeśli ktoś zna biografię, doskonale wie, że Pani Izabela nie takie rzeczy przechodziła. Spokojnie. 🙂” – napisał inny fan. Widać, że artystka otrzymała po tym niefortunnym zdarzeniu ogromne wsparcie miłośników.

POLECAMY:
"Nie ryzykuj, spójrz na mnie" - WSTRZĄSAJĄCE nagranie ze szpitala

Wakacyjna Trasa Dwójki” trwa dalej. W tym roku, oprócz wielkiej gwiazdy Izabeli Trojanowskiej, będzie można posłuchać też innych zespołów – np. Boys, Zenka Martyniuka czy Carli Fernandes. Pani Izabeli jako redakcja życzymy, aby do podobnych wydarzeń już nie dochodziło i mamy nadzieję, że rzeczywiście wszystko jest w porządku.

Źródło: Pudelek, WP, Twitter

ceny gazu ceny prądu podwyżka 1 sierpnia

Od sierpnia rząd wyciągnie z nas jeszcze więcej. Wszyscy słono zapłacimy

strażnicy covid służby patrol koronawirus lockdown jesień

Rząd rekrutuje strażników COVID-owych. Będą patrolować ulice do końca 2023 r.