w ,

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

5-latek zmarł na rękach matki. Miał bezobjawowy COVID-19. „Tak ogromnie tęsknię”

Dziecko zmarło na rękach swojej matki. Cierpiało na całkowicie bezobjawowy COVID-19. Nie zaobserwowano u niego też żadnych współistniejących chorób.

śmierć 5-latek covid-19 bezobjawowe zakażenie choroby współistniejące

Żadnych objawów choroby, żadnych chorób współistniejących, a jednak stało się. 5-latek zmarł i to trzymany na rękach przez swoją matkę. Przebywał w szpitalu, gdzie trafił krótko po zakażeniu koronawirusem.

5-latek nie żyje. Zabił go bezobjawowy COVID-19

Informacje na temat tego tragicznego wydarzenia pojawiły się na polsatnews.pl. Chłopiec w wieku 5 lat zmarł na rękach swojej matki.

Był pełen miłości i rozjaśniał świat wszystkich. Machał do nieznajomych w sklepie, ponieważ wiedział, że to poprawi im humor. Uwielbiał bawić się na zewnątrz i nam pomagać. Kochał konie i psy – czytamy na stronie polsatnews.pl. To wypowiedź ojca zmarłego dziecka. U niego też wykryto zakażenie.

Do zdarzenia doszło w jednym ze szpitali w USA. Śmierć chłopca miała prawdopodobnie związek z bardzo silnie rozprzestrzeniającym się w tym kraju wariantem Delta. Podobnie jak w Polsce, również w Stanach Zjednoczonych zainteresowanie szczepieniami mocno spadło. Są miasta, w których punkty szczepień są zamykane.

To jedna z ponad 600 tys. ofiar w USA

Warto wiedzieć, że szczepienie przeciw COVID-19 nie ma na celu uniknięcia choroby, a jedynie zmniejszenie możliwości zakażenia oraz ryzyka hospitalizacji i śmierci. Jest jednak pewne, że dzięki przyjęciu preparatu chorobę przechodzi się dużo łagodniej, a ryzyko zgonu spada niemal do zera.

Przykładem może być zakażony pracownik Białego Domu, który mimo szczepienia zakaził się koronawirusem. Obecnie jest w trakcie leczenia i nie odczuwa mocno objawów choroby.

– W pewnym sensie wiem, że wciąż tu jesteś, ale tak ogromnie za tobą tęsknię! – napisał na profilu na Facebooku ojciec 5-latka o imieniu Wyatt.

Źródło: Polsat News

szczepienie nauczycieli i dzieci sankcje czarnek o kobietach polska akademia nauk

Niezaszczepieni nauczyciele nie mają po co przychodzić do pracy? Apel naukowców

przepustka covid metro autobus komunikacja wejście

Do metra i autobusu tylko z przepustką? Doradca ministra: „To jedyna droga”