w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Katowice. Śmierć 19-latki. Nowe szokujące nagranie. Narzeczony przerwał milczenie

Nie milkną echa tragicznego wydarzenia sprzed tygodnia. Znana jest już data pogrzebu 19-latki, która zginęła pod kołami autobusu w Katowicach.

zdjęcie zwłok ciała 19-latki katowice barbara szafraniec basia sz. autobus
Fot. YouTube / SILESIA FLESZ TVS (screen)

Mija tydzień od tragicznej śmierci 19-latki, której ciało kierowca autobusu ciągnął ponad 100 metrów po ulicy Katowic. Do dziś mieszkańcy miasta i bliscy Barbary Sz. nie mogą się pozbierać. W dodatku obserwujemy festiwal ludzkiej znieczulicy, a internauci przesyłają między sobą zdjęcie ciała 19-latki. Zdjęcie drastyczne.

Zdjęcie ciała 19-latki z Katowic. Internauci wciaż udostępniają je w sieci. Basia Szafraniec. 19-latka Katowice

Po kilku dniach udało się wyłączyć profil Basi Sz. na Facebooku. To tam obserwowaliśmy wielki festiwal hejtu i nienawiści liczony na ponad 20 tys. komentarzy. Komentarzy, które nie nadają się do cytowania i przytaczania.

Dziś ujawniono z kolei nowe nagranie z miejsca zdarzenia, które z innej perspektywy pokazuje, co zaszło na jednej z ulic Katowic. Z góry widać, jak kierowca autobusu wjeżdża z premedytacją w grupę ludzi zabijając na miejscu 1-letnią Barbarę Sz.

Świadkowie zdarzenia, niektórzy wciąż niezidentyfikowani, nagrali filmy i zrobili serię zdjęć zmasakrowanego ciała młodej kobiety. Niektóre trafiły do sieci, czym zajęła się policja i prokuratura. Nie każdy niestety potrafił uszanować tragedię i to, że rodzina Barbary Sz. przeżywa obecnie najtrudniejszy okres.

POLECAMY:
Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-latki przejechanej przez autobus. "Ludzie, opamiętajcie się!"

Katowice autobus nagranie. Nowy film nagrany z innej perspektywy. 19-latka przejechana przez autobus. Wypadek Katowice film

Na nowym nagraniu, które zostało udostępnione w sieci, widać młodego mężczyznę, który na szczęście uchodzi z życiem. Mało brakowało, a również by zginął pod kołami autobusu. Na nim młodej ofiary – Basi Sz. – na szczęście nie widać, ale możemy zobaczyć, co działo się przez kolejne minuty po zdarzeniu.

Na profilu Barbary Sz. na Facebooku internauci przez cały miniony tydzień urządzali sobie kpiny z tego zdarzenia. Prawdziwe morze hejtu wylało się na całą rodzinę dziewczyny, w tym jej partnera oraz dzieci. Nic nie dały apele niektórych o opanowanie emocji.

POLECAMY:
Katowice. Wyciekło DRASTYCZNE zdjęcie ciała potrąconej 19-latki. Na jej Facebooku...

Mowa nienawiści dotyka również innych kierowców autobusów, którzy nazywani są wprost mordercami. Ten, który przejechał 19-latkę w Katowicach usłyszał już zarzuty. 31-letni Łukasz T. dostał zarzut zabójstwa i usiłowania zabójstwa dwóch kolejnych osób. W areszcie spędzi minimum 3 miesiące.

Pogrzeb Basi z Katowic. Sadistic Katowice. Jest data i godzina uroczystości. Narzeczony przerywa milczenie

Pogrzeb Barbary Sz. odbędzie się 7 sierpnia o 9 rano w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Świętochłowicach. Potem nastąpi odprowadzenie tragicznie zmarłej na miejsce spoczynku. Na pogrzebie zjawią się rodzice, cała rodzina oraz przede wszystkim narzeczony z dziećmi, synem Igorem i córką Elizą.

Partner i narzeczony Barbary Sz. nie chciał za bardzo rozmawiać z dziennikarzami. – Oddajcie mi moją Basie. Chcę ją wreszcie pochować – stwierdził. – Próbowałem rozdzielić osoby bijące się na ulicy. Basia pobiegła za mną… Chroniła mnie. Ona zginęła, a ja… Teraz chcę ją pochować – odpowiedział i zamknął drzwi mieszkania.

Źródło: o2, Fakt

lanckorona anioł objawienie anioła zdjęcie

Kamera zarejestrowała objawienie? Mieszkańcy Lanckorony: „Objawił się anioł!”

lech wałęsa zszokował fanów będzie pomagać PiS i kaczyńskiemu

Lech Wałęsa przed śmiercią chce pomóc Kaczyńskiemu. „Czas się już żegnać”