w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Nie żyje znany piłkarz. Dostał ataku serca. Miał zaledwie 37 lat

W bardzo młodym wieku zmarł znany piłkarz. Przyczyną był atak serca. Nie zdołano go uratować mimo reanimacji.

dennis thomas kool and the gang saksofonista nie żyje znany muzyk

To wyjątkowo tragiczna wiadomość dla fanów sportu i piłki nożnej. Młody piłkarz zmarł w wyniku ataku serca. Miał zaledwie 37 lat i całe życie przed sobą. Smutną wieść przekazali mediom działacze klubu, w którym grał.

Nie żyje Franck Berrier. Dostał ataku serca

13 sierpnia działacze belgijskiego klubu KV Oostende przekazali wiadomość, która zasmuciła fanów piłki nożnej. W wieku 37 lat odszedł piłkarz z belgijskiej ekstraklasy, Franck Berrier. W ostatnim czasie pełnił głównie rolę asystenta trenera.

Z wielkim smutkiem dowiadujemy się o śmierci ikony naszego klubu – Francka Berriera, który zmarł z powodu zatrzymania akcji serca podczas uprawiania sportu. Wszystkim bliskim Francka życzymy dużo siły w tym trudnym momencie! – przekazał mediom zarząd klubu.

Jak udało się dowiedzieć, młody piłkarz miał nagle stracić przytomność w trakcie przebywania na korcie tenisowym. Rozpoczęto niemal natychmiast próbę reanimacji. Chwilę potem mężczyzna został przewieziony do najbliższego szpitala. Niestety lekarze nie byli w stanie uratować jego młodego życia.

Kim był Franck Berrier?

Franck Berrier swoją piłkarską karierę zaczynał we francuskim klubie o nazwie SM Caen. Potem znalazł się w Beauvis i Cannes. Niedługo potem przeprowadził się do Belgii, gdzie w dość szybkim tempie zauroczył lokalnych działaczy piłkarskich i stał się legendą. Grał między innnymi w klubach Zulte Waregem, Standard Liege oraz KV Oostende.

POLECAMY:
Iwona Węgrowska przeżyła piekło! "Nie życzę tego żadnej kobiecie"

Jego bardzo dynamiczną i pełną sukcesów karierę sportową przerwały coraz bardziej nasilające się problemy z sercem. Były one spowodowane wirusowym zapaleniem mięśnia sercowego. Od tamtej pory nawet najmniejsza aktywność fizyczna mogła być przyczyną śmierci i tak też się stało.

andrzej bizoń nie żyje

Sławomir Nowak nie żyje! „Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia”

andrzej duda gowin spotkanie dymisja

Andrzej Duda jest zaniepokojony. „To jest dla mnie przykra sytuacja”