w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Doradca premiera Morawieckiego ostro o niezaszczepionych. „Zapłacą ich rodziny”

W obszernym wywiadzie profesor Anna Piekarska z Rady Medycznej przy premierze ostrzegła osoby niezaszczepione. To głównie one będą umierać w czasie czwartej fali.

anna piekarska rada medyczna koronawirus
Prof. Piekarska nie ma litości. Ostro wypowiedziała się na temat osób narażających zdrowie i życie innych. Fot. YouTube / Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Anna Piekarska, kierowniczka Katedry i Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im. Biegańskiego w Łodzi, stanowczo wypowiedziała się o osobach, ktróre unikają szczepień. Twierdzi, że cena za taką decyzję będzie wysoka.

Prof. Piekarska: „To skończy się dramatem”

Profesor, która jednoczesnie zasiada w Radzie Medycznej i doradza premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, wypowiedziała się w mediach w wyjatkowo alarmujący sposób. Jej zdaniem COVID dotknie nawet 10 milionów Polaków. Wskazała na konieczność twardego egzekwowania obostrzeń i wprowadzania nowych.

Trzeba egzekwować już obowiązujące przepisy. Ludzie ignorują nakazy noszenia maseczek tam, gdzie wskazuje na to prawo. I nikt tego nie pilnuje – twierdzi ekspert w wywiadzie udzielonym Wirtualnej Polsce. Policja, nawet jeśli sprawdza, czy nosimy maseczki, to robi to najczęściej tylko w pojazdach komunikacji zbiorowej. Nie widać ich natomiast w galeriach handlowych.

Jednoczesnie prof. Piekarska jest zdania, że pod żadnym pozorem nie należy wprowadzać lockdownu w taki sposób, aby ucierpiały na tym osoby, które zdecydowały się zaszczepić. To by była bowiem forma karania ich za błędy pozostałej grupy, która postępuje nieodpowiedzialnie. Jakiś czas temu w wywiadzie dla TVN24 prof. Piekarska twierdziła, że osoby, które nie chcą się szczepić, powinny same płacić z własnej kieszeni za leczenie.

Mocne uderzenie fali już na przełomie listopada i grudnia. „Czekają nas ciężkie dwa miesiące”

Rada Medyczna, w tym należąca do niej prof. Piekarska, zarekomendowała premierowi Morawieckiemu wprowadzenie kolejnych obostrzeń. Odpowiednie pismo w tej sprawie trafiło już na biurko szefa rządu.

Należy spodziewać się potężnego uderzenia fali zakażeń już na przełomie listopada i grudnia. Ekspert twierdzi, że to będą bardzo trudne dwa miesiące, a wiele osób po prostu umrze. – Jestem przekonana, że nie jest to fala ostatnia – zapowiada Piekarska twierdząc, że piąta fala zaatakuje wiosną 2022 roku.

10 milionów przechoruje COVID. (…) Niezaszczepieni ciężko za to zapłacą. Zapłacą ich rodziny. Zapłacą babcie, dziadkowie – ostrzegła ekspert Rady Medycznej przy premierze. Czemu tak będzie? Dlatego, że służba zdrowia może pomieścić co najwyżej 10 tys. osób hospitalizowanych w jednym momencie. Potem system się po prostu zawali.

Rząd nie chce podejmować zdecydowanych ruchów w obawie przed społecznym buntem. Sytuacja w kraju i tak jest już napięta, wg. CBOS notowania rządu mocno spadły, a nastroje są dramatyczne. Dlatego też premier Morawiecki boi się. Jego obawy mogą jednak spowodować, że będziemy mieli w kraju jeszcze większy dramat.

Źródło: WP

jan englert tętniak szyjny choroba

Jan Englert ujawnił, że jest chory. „Najlepsze, co mogę zrobić, to modlić się o szybką śmierć”

niedzielski maseczki mandaty

Minister zdrowia ma dość. Ostrzega wszystkich Polaków. Koniec z upomnieniami