w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Jasnowidz Jackowski ujawnił, co się stanie z niezaszczepionymi. „Aż do odwołania!”

Ostatnia wizja jasnowidza z Człuchowa była przerażająca. Ujawnił on, co wydarzy się w sierpniu. Odniósł się do sytuacji osób unikających szczepień.

jasnowdzi jackowski koronawirus indie youtube najnowsze wizje lato 2021
Fot. YouTube (screen)

Jedna z ostatnich przepowiedni najbardziej znanego w Polsce jasnowidza, Krzysztofa Jackowskiego, budzi grozę. Czy zaraza wróci po wakacjach? Co takiego wydarzy się w sierpniu? Najwięcej miejsca poświęcił sprawie osób, które nie chcą się szczepić.

Jackowski o powrocie zarazy. „To wzbudzi nasz lęk”

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi spostrzeżeniami związanymi z ostatnią wizją. Cały czas podtrzymuje to, co mówił kilka tygodni temu. Jego zdaniem epidemia wróci w odsłonie dużo groźniejszej, a obywatele znów będą się bać. Wizjoner powtarza to jak mantrę tak, jakby był bardzo pewny, że to się już wkrótce stanie.

– A co, jeśli powiem, że tylko czerwiec i lipiec i kończy się letnia bajka? Takie mam obawy, które zresztą miałem już w styczniu. Mówiłem, że przełom lipca i sierpnia będziemy mieli popsuty, że to będzie niedobry czas. Od sierpnia zacznie się znów wiele zamykać – powiedział w trakcie audycji.

Powrót do obostrzeń sygnalizują też rządzący. Każdego dnia premier Morawiecki powtarza, że nadszedł czas na radykalne kroki, w szczególności względem osób, które z różnych względów unikają szczepień. Kolejne słowa jasnowidza budzą większy lęk.

Zaraza wróci. Jej powrót wzbudzi nasz lęk. Okaże się trochę inna i tym razem zaczniemy się jej bać. Zaraza wraca w sierpniu. Będzie od połowy lipca o niej mówione, będą się zbierały czarne chmury. Zaraza, której się boję.

Jasnowidz o antyszczepionkowcach. „Twardy lockdown do odwołania”

Jasnowidz z Człuchowa odniósł się w swojej wizji również do osób, które rzekomo mają być odpowiedzialne za powrót zarazy. To antyszczepionkowcy, o których w ostatnich tygodniach jest bardzo głośno.

POLECAMY:
Jackowski przewidział to trzy miesiące temu. Wszystko się sprawdziło

Może dojść do sytuacji, gdzie na tyle będzie trudno, że twardy lockdown będą mieć osoby niezaczepione, aż do odwołania. To będzie związane z groźną sytuacją.

Zdaniem Jackowskiego, dla tej grupy osób idzie trudny czas. Czy ta dramatyczna przepowiednia się sprawdzi? Póki co wydarzenia pokazują, że wizja znajduje pokrycie w rzeczywistych wydarzeniach. Kolejny raz mamy nadzieję i łudzimy się, że jednak wizjoner może tym razem się pomyli…

Źródło: YouTube

obowiazkowy pobór do wojska 2021 2022 wojna wojskowa komenda uzupełnień nabór wot

Ustawa o obronie ojczyzny. Projekt już znany. Czy służba wojskowa znów będzie obowiązkowa?

cudowny lek na covid tomasiewicz uniwersalny lek na koronawirusa badania

Zła wiadomość na temat leczenia COVID-19. Ekspert rozwiewa nadzieje