w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Kaczyński zapowiedział podjęcie drastycznych kroków. „To jedyna skuteczna metoda”

Sytuacja jest bardzo napięta, dlatego szef Prawa i Sprawiedliwości ma dość i zapowiada stanowcze rozwiązania. Jego zdaniem to jedyny sposób na załatwienie palącego problemu na granicy z Białorusią.

kaczyński granica z białorusią migranci mur
Prezes PiS zapowiada ostre kroki w sprawie sytuacji na granicy. Fot. TVP Info (screen)

Szef Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z mediami w trybie nadzwyczajnym. Ogłosił wielki plan zakładający wdrożenie ostrych kroków w sprawie sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Jednocześnie stwierdził, że jesteśmy w stanie wojny hybrydowej z naszym sąsiadem.

Kaczyński stanowczo: „To jest jedyna skuteczna metoda”

Prezes PiS ma dosyć sytuacji na granicy Polski z Białorusią. Zapowiedział, że w najbliższym czasie rzad zajmie się konkretnymi i skuteczniejszymi metodami walki z migrantami napływającymi od naszego sąsiada. Jarosław Kaczyński spotkał się pilnie z mediami w placówce Straży Granicznej.

Zajęliśmy się bardzo poważnie, dysponując wieloma informacjami, wojną hybrydową, prowadzoną z naszym państwem i Unią Europejską. Nie wszyscy w Polsce chcą to przyjąć do wiadomości – powiedział w trakcie konferencji prasowej, która odbyła się w Białymstoku Jarosław Kaczyński.

Jako wiceminister ds. bezpieczeństwa nie miał wyjścia i musiał udać się na Podlasie. To tam od kilku tygodni obowiązuje stan wyjątkowy. Dopiero co został przedłużony na kolejne miesiące, bo sytuacja zamiast się poprawiać, pogarsza się w tempie ekspresowym. Nic nie zapowiada, by coś się miało w tej kwestii zmienić.

Prezes PiS podkreślił tez, że białoruskie służby z premedytacją szkodzą migrantom doprowadzając ich do słabego stanu zdrowia, co świetnie sprzedaje się w reżimowej telewizji.

Na granicy powstanie trudna do sforsowania zapora

Z ust Kaczyńskiego padła konkretna i ostra deklaracja. Polska podejmie wszelkie działania uszczelniające naszą granicę w tym rejonie. Ujawnił przy okazji, że migranci nie są uciekinierami z terenów objętych działaniami wojennymi. W wiekszości są to celowo przywożeni do nas samochodami i samolotami ludzie z różnych krajów. Wszyscy płaca spore sumy za możliwość dostania się przez Polskę do Niemiec.

Są goszczeni w Mińsku, a następnie przewożeni samochodami służbowymi na granicę – potwierdził wiceminister i prezes PiS. Dlatego na granicy z Białorusią powstanie mur, którego migranci nie będą w stanie przekroczyć w żaden sposób. Obecnie są zwożeni na wielką skalę, wyczerpani i głodni, co potem pokazywane jest w mediach na Białorusi obywatelom tego kraju w propagandowy sposób.

To jest cyniczna i brutalna akcja służb, kierowana bezpośrednio przez Alaksandra Łukaszenkę. Jako odwet za wspieranie przez nas od wielu miesięcy białoruskiej opozycji – mówił przekonany o tym szef Prawa i Sprawiedliwości. Ile ta trudna sytuacja jeszcze potrwa? Tego nie wie nikt.

Zdaniem Kaczyńskiego mur jest potrzebny. Wskazał na wielkie doświadczenie Grecji, która też walczyła swego czasu z masowym napływem migrantów. Zdaniem Kaczyńskiego to jedyna skuteczna metoda na poprawe sytuacji. – Taka zapora będzie budowana – zapowiedział szef PiS.

Źródło: TVP Info, Radio ZET, Twitter

kurdej-szatan instagram białoruś granica nagranie

Kurdej-Szatan zamieściła wpis z wulgaryzmami. Jest zdruzgotana. „Trzęsę się i ryczę…”

tusk morawiecki spięcie fake news ostre słowa

Morawiecki do Tuska. Padły ostre słowa. „Donaldzie, jeszcze jest czas, żeby przeprosić…”