w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF

Żałoba w Sejmie. Zmarła niezwykle zasłużona postać. Są pierwsze kondolencje

Nad Sejmem zawisła mgła rozpaczy. Zmarła niezwykle ważna postać, która przepracowała w budynku przy ul. Wiejskiej wiele lat.

Wielka żałoba ogarnęła Sejm i wszystkich parlamentarzystów. Zmarła osoba, która przez wiele ostatnich lat swojej pracy zapisała się w historii budynku przy ul. Wiejskiej w Warszawie. W ten smutny dzień wszyscy wspominają zmarłą. Są już pierwsze kondolencje.

Żałoba w Sejmie. Zmarła niezwykle zasłużona postać

Zmarła osoba, która w historii polskiego parlamentaryzmu zapisała się na kartach historii. Dla wszystkich polityków to niezwykle smutny dzień, bo każdy ją znał. Zmarła Elżbieta Wanda Kubicka, która przez wiele lat pracowała w Bibliotece Sejmowej. Nie tylko rodzina jest zdruzgotana, ale też przyjaciele i koledzy oraz koleżanki z budynku przy ul. Wiejskiej w stolicy.

Dla wszystkich Polaków Sejm jest głównie miejscem, gdzie kłócą się politycy. Budynek ten zatrudnia jednak wiele innych osób, bez których prace by nie mogły przebiegać normalnie. Do takich osób należała między innymi Elżbieta Wanda Kubicka, która zyskała sympatię wszystkich.

„Na zawsze zapamiętamy ją jako osobę dobrą, wrażliwą”

Mało który obywatel wie, że w Sejmie znajduje się bogata w zasoby biblioteka. To właśnie tam pracowała zmarła. W bibliotece znajdziemy niezwykle bogate zbiory oraz archiwum (w tym cyfrowe), gdzie między innymi politycy mogą bez trudu znaleźć informacje niezbędne do pracy.

Warto zauważyć, że w okresie II wojny światowej więcej niż połowa bibliotecznych zbiorów w Sejmie została zniszczona. Obecnie instytucja zbiera nie tylko archiwalne dokumenty, ale też pełni rolę muzeum zarówno Sejmu, jak i Senatu.

Była dla nas Koleżanką i Przyjaciółką i na zawsze zapamiętamy ją jako osobę dobrą, wrażliwą oraz serdeczną. Pogrążonej w żalu Rodzinie składamy wyrazy szczerego współczucia. (GW)

Wieloletnia bibliotekarka odeszła1 grudnia 2021 roku. Informację na ten temat zamieszczono w formie nekrologu w „Gazecie Wyborczej„. Zamieścili ją pracownicy biblioteki oraz jej dyrekcja.

pole dance jak zacząć jak się przygotować jak się ubrać

Czy pole dance jest dla każdego?

janina ochojska policja

Janina Ochojska zatrzymana przez policję. Co jej teraz grozi? „Jestem porażona”