w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Górniak zaatakowała Rozenek! Poszło o szczepionkę. „Ty publicznie, to i ja publicznie”

„Szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to wy jesteście po złej stronie mocy”. Od tych słów się zaczęło…

rozenek górniak instagram trzecia dawka kłótnia
Fot. Newseria

Między paniami od dawna nie jest za dobrze. Małgorzata Rozenek-Majdan publicznie pochwaliła się, że przyjęła trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19. O osobach, które unikają szczepień narażając innych na zachorowanie, mówiłą, że stoją po złej stronie mocy. Odpowiedziała jej Edyta Górniak.

Górniak kontra Rozenek. Poszło o szczepienia

Nowe starcie w świecie celebrytek! Małgorzata Rozenek nie należy do grupy antyszczepionkowców. Dba o swoją rodzinę jak mało kto i regularnie się tym chwali. Postanowiła się ponownie zaszczepić, aby czuć się bezpieczniej. Gdy tylko zobaczyła to Edyta Górniak, rozpętała się afera.

Jak wiadomo, Górniak ma wiele wątpliwości co do samego koronawirusa. Jest typowym koronasceptykiem i antyszczepionkowcem. Poczuła się więc sprowokowana przez Rozenek i postawnoiła natychmiast skomentować całą sytuację.

Piosenkarka zarzuciła perfekcyjnej pani domu to, że ta stawia się ponad wszystkimi. Przekonywała też, że w szczepionce nie było nic poza solą fizjologiczną, więc powinna czuć się oszukana. Co to na Rozenek?

Rozenek kontra antyszczepionkowcy. „Jesteście po złej stronie mocy”

Afera zaczęła się od wpisu Rozenek na Instagramie. Czytamy w nim, że celebrytka myśli o zdrowiu swoich najbliższych, dlatego zdecydowała się przyjąć trzecią dawkę szczepionki. Zachęcała też innych, by dbali o siebie i zdecydowali się na ten sam krok.

Szanuję wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne, to za ten post mi nikt nie zapłacił, bo zdrowie jest bezcenne. Nie zapraszam do dyskusji, ale wszystkich serdecznie pozdrawiam – czytamy na Instagramie perfekcyjnej pani domu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wpisem poczuła się urażona piosenkarka Edyta Górniak, która od razu odniosła się do wpisu Rozenek. Miala do niej sporo zarzutów. – Małgosiu, skory ty publicznie, to i ja publicznie. Pisząc o kimkolwiek w obecnych czasach, że jest po złej stronie mocy, (…) dajesz wielu ludziom poczucie twojego wzgardzenia dla nich, czyli próby poniżenia ich. Bo to kryje się w intencji, pod twoimi słowami – napisała Górniak.

Chęć poczucia przewagi, czy też wyższości, nie jest wyrazem szacunku wobec ludzi, o którym zapewniasz w zdaniu sąsiadującym – uderzyła w żonę Majdana. Potem przekonywała ją, że została oszukana.

–  Moc istnieje tylko w światłości. (…) Sól fizjologiczna nie podnosi odporności skutecznie. Bierz vit D, vit C i magnez – stwierdziła Edyta Górniak.

Źródło: Instagram

zakaz wychodzenia seniorów obostrzenia dla seniorów covid nowe obostrzenia dla emerytówpl zakaz dla seniorów październik 2020 zamknięcie restauracji nowe obostrzenia lokale gastronomiczne

500 plus i 14. emerytura tylko dla zaszczepionych? Pomysł budzi kontrowersje

nie żyje raper prs kwś 24 lata wypadek samochodowy

Nie żyje znany raper z Wrocławia. Miał zaledwie 24 lata. Zginął w wypadku