w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Polacy stoją w ogromnych kolejkach od 3 w nocy. Pokazano zdjęcie. Jaki jest powód?

Internet obiegły zdjęcia stojących w bardzo długich kolejkach ludzi. Nikt się nie spodziewał, że po taki produkt można stać od 3 nad ranem.

banknot lech kaczyński 20 zł
Długie kolejki oczekujących na wejście do banku widać było między innymi w Opolu. Fot. Freepik

W wielu miastach w Polsce długie kolejki. Ludzie dziwią się, za czym niektórzy obywatele stoją i czy to rzeczywiście taka okazja. Powód jest zaskakujący do tego stopnia, że niektórzy nie potrafili uwierzyć, że po taki produkt można stać od bladego świtu.

Kolejki w Polsce. Internauta pokazał zdjęcie. Za czym stoją ludzie?

Drzwi były jeszcze zamknięte, a przed nimi wielkie kolejki. Tak było wczoraj w wielu miastach w Polsce. Za czym obywatele naszego kraju tak stali? Powód jest bardzo zaskakujący. Tuż po otwarciu wejść wystarczyło raptem kilkanaście minut, a towaru już nie było. Wiele osób stało od nocy, by się załapać.

Okazało się, że tak potężnym zainteresowaniem cieszył się banknot o nominale 20 zł z wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. Były też monety, ale te wyprzedano w kilka minut od otwarcia kas. – To dowód na zapotrzebowanie ze strony Polaków na tego rodzaju upamiętnienia osób zasłużonych dla naszego kraju – powiedział prof. Paweł Frącz z opolskiego oddziału Narodowego Banku Polskiego.

Narodowy Bank Polski właśnie wpuścił do obiegu nowe, kolekcjonerskie monety i banknoty z podobizną zmarłego tragicznie pod Smoleńskiem prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. Nitk się nie spodziewał, że tyle osób będzie chciało numizmaty nabyć. Ustawiały się kilkudziesięciometrowe kolejki.

Banknot z Lechem Kaczyńskim. 20 zł i 500 zł

Pieniądze można było nabyć od rana we wtorek 9 listopada. Zdumiewające jednak było to, jak długie kolejki zaczęły się tworzyć od nocy pod siedzibami banków. – Stałem tu od 3:00 rano, ale warto było – czytamy na portalu Interia.pl wypowiedź jednego z szczęśliwych nabywców.

Zdjęcie powyżej zrobiono w Opolu. Tam kolejki widziano już w poniedziałek wieczorem. Podobnie jednak było w innych miastach. Największe zainteresoawnie wzbudził banknot z Lechem Kaczyńskim o nominale 20 zł. Na swój egzemplarz czekało kilkaset osób.

Wygląd banknotów budzi jednak skrajne emocje. Dla jednych jest unikalny i rewelacyjny, dla innych jest niezwykle kiczowaty i przeładowany elementami. Rzeczywiście, każdy znajdzie na nim coś dla siebie. Jest tam budynek Muzeum Powstania Warszawskiego, architektura Stoczni Gdańskiej, duzy napis „Solidarność„, a nawet odrobina Cmentarza Wojennego w Katyniu.

Źródło: Twitter

nowe obostrzenia od 24 lutego konferencja ministrza zdrowia lockdown wjazd do polski z niemiec konferencja premiera 24.02

Rząd idzie na ostro! Nowe obostrzenia budzą grozę. „Musimy podjąć radykalne decyzje”

To będzie wielki szok dla Polaków. Eksperci ostrzegają: „Oj, będzie bolało!”