w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Znany dziennikarz zmarł na COVID-19. Przed śmiercią pokazał zaskakujące zdjęcie

Nie żyje znany i ceniony dziennikarz śledczy i kryminalny. Powodem zgonu był COVID-19. Ostatnie zdjęcie na Facebooku i opis pod nim nie pozostawiają złudzeń.

janusz szostak dziennikarz nie żyje covid
Dziennikarz i wydawca zmarł na COVID-19. Dobę wcześniej wrzucił do sieci zdjęcie...

Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo. Nie ma dnia, aby ktoś znany i ceniony nie przegrał walki z COVID-19. 10 listopada rano ujawniono informację o zgonie znanego dziennikarza z Sochaczewa. Miał 64 lata. Przed śmiercią pokazał zdjęcie z domu, na którym widać ratowników.

Nie żyje dziennikarz Janusz Szostak. Ostatnie zdjęcie z domu

Piątek 10 listopada przyniósł tragiczną wiadomość dla świata mediów. Na COVID-19 zmarł nagle założyciel Expressu Sochaczewskiego Janusz Szostak. Dziennikarz miał 64 lata. Tuż przed zgonem zdążył na swoim Facebooku pokazać zdjęcie ratowników, którzy przyjechali do jego domu.

Szostak był nie tylko założycielem gazety lokalnej, ale też dziennikarzem śledczym. Prowadził fundację NA TROPIE. Był wydawcą lokalnego Expressu Sochaczewskiego i Expressu Wieczornego. 64-letni dziennikarz miał wielki dorobek zawodowy. Pisał książki, w tym m.in. popularną na temat głośnej sprawy zaginięcia Iwony Wieczorek.

Zajmował się najczęściej sprawami kryminalnymi i zaginięciami. Jeszcze 2 grudnia pisał: „Nie zdołałem się na dobre pozbyć choroby i nie jestem w stanie być aktywnym przy komputerze czy telefonie dłużej niż 10 minut.” Kolejny post dotyczący choroby, jaka przechodził w domu, brzmiał: „Niestety nic nie wskazuje na to, aby mój stan zdrowia miał się w dniu dzisiejszym poprawić.

Nie żyje dziennikarz Janusz Szostak. Ostatnie zdjęcie

Kariera Janusza Szostaka w branży medialnej zaczęła się od pracy w Tygodniku Popularnym i Ziemi Sochaczewskiej. Następnie pisał dla Wiadomości Skierniewickich. Jego teksty można było czytać również na stronach Tygodnika Kulturalnego czy Tygodnika Solidarność.

janusz szostak dziennikarz sochaczew nie zyje
Fot. https://www.facebook.com/janusz.szostak.3/posts/5101545386540454

Był znany z kontrowersyjej i wyrazistej osobowości i typowej dla dziennikarza śledczego ciekawości i dociekliwości. Zmarł w wieku 64 lat na COVID-19. O zgonie redaktora poinformował jego brat Janusz. Krótko przed śmiercią dziennikarz zdążył pokazać fotografię wykonaną w domu. Na zdjęciu widać ratowniczkę medyczną w kombinezonie ochronnym.

COVID nie odpuścił także mnie. Bardzo miła ratowniczka z Błonia nie pozostawiła co do tego złudzeń – czytamy pod ostatnim zdjęciem redaktora, które wrzucił niespełna dobę przed śmiercią.

Wczoraj czytałam i myślałam sobie, że wyjdzie Pan z tego. Szkoda, że był to ostatni Pana post.. Życzę dużo siły dla rodziny w tym trudnym czasie. Spoczywaj w pokoju – napisała jedna z internautek pod zdjęciem. Takich komentarzy jest więcej.

Źródło: Facebook

Policja będzie wchodzić do kościołów. Wszyscy wierni bez wyjątku będą sprawdzani

startosta białostocki covid szpital facebook

Polityk PiS ma koronawirusa. Szokujące słowa. „Wzywanie Boga”, „Śmierć jest tuż tuż”