w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Polityk PiS ma koronawirusa. Szokujące słowa. „Wzywanie Boga”, „Śmierć jest tuż tuż”

– Leży się jak kłoda, zdanym na innych – napisał na Facebooku starosta białostocki. Przy okazji opisał, co dzieje się na jego oddziale, na który trafił z powodu koronawirusa.

startosta białostocki covid szpital facebook
Fot. Facebook / jan.perkowski

Polityk PiS ma koronawirusa. Jego stan był na tyle poważny, że musiał zostac przewieziony do szpitala covidowego. Jego wpis, który opublikował na Facebooku, jest szokujący. Z trudem zrelacjonował to, co go spotkało na oddziale.

Starosta białostocki w szpitalu z powodu COVID-19. „Ciemna droga w nieznane”

Niektórzy zabierani są pod respirator. To jak ciemna droga w nieznane, bo nie wszyscy powracają żywi – krótko, ale dosadnie skomentował to, co się dzieje na oddziałach covidowych polityk PiS i jednocześnie białostocki starosta Jan Perkowski. Trafił on do szpitala z powodu wysokiej gorączki, która odebrała mu siły.

Starosta białostocki z nominacji PiS, Jan Perkowski, również padł ofiarą koronawirusa. – Od wczorajszego wieczora do popołudnia męczyła mnie gorączka, odbierająca siły. Leży się jak kłoda – napisał polityk Prawa i Sprawiedliwości. Jak podkreślił starosta, nie wie, co by się z nim stało, gdyby się wcześniej nie zaszczepił.

Razem z nim w szpitalu leży 22 innych chorych. Wiek i stan bardzo różny, bo nie ma już żadnych reguł. Choroba dotyczy każdego i każdego może dotknąć równie mocno. Polityk bardzo dobrze ocenił pracę personelu, w tym pielęgniarek, które nieustannie biegają i pomagają chorym. Wszyscy zabezpieczeni, w kombinezonach.

Cierpienie widać wszędzie. „Jęczenie, wzywanie Boga, kaszel rozrywający płuca”

Kto nigdy nie był na covidowym oddziale, nie wie, jak to wygląda. A wygląda fatalnie. Jak twierdzi polityk, na każdym kroku i w każdej minucie powietrze rozrywa krzyk cierpienia i jęki chorych. – Widać je i słychać wokół. Jęczenie, wzywanie Boga, kaszel rozrywający płuca – napisał na Facebooku Perkowski. Codziennie kogoś reanimują z różnym skutkiem.

Pomimo reanimacji niektórzy umierają. Czuje się, że śmierć jest tuż, tuż – opowiada starosta. Dlatego Jan Perkowski prosto ze szpitalnego łóżka zaapelował do każdego, kto czyta jego wpis o opamiętanie i zaszczepienie się. – Tutaj kazdy to wie. Tych, co mają wątpliwości, chętnie bym zabrał na udział, aby chociaż popatrzyli i posłuchali – przestrzega polityk.

Pod postem widzimy zdjęcie. Na nim reka polityka i laptop. Na ekranie laptopa rodzina, do której wróci ze szpitala już niebawem. Życzymy zdrowia!

Źródło: Facebook

janusz szostak dziennikarz nie żyje covid

Znany dziennikarz zmarł na COVID-19. Przed śmiercią pokazał zaskakujące zdjęcie

marcin palade twitter kaczynski sondaż

Zaczęło się? Kaczyński wyraźnie zaniepokojony. Niespodziewane słowa eksperta