w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! KOCHAM TO!KOCHAM TO! PŁACZĘPŁACZĘ

Policja będzie wchodzić do kościołów. Wszyscy wierni bez wyjątku będą sprawdzani

Taryfa ulgowa się skończyła. Wraz z wejściem w życie nowych obostrzeń wszyscy będą kontrolowani. Również wierni zgromadzeni w kościołach.

Obostrzenia wchodzą pełną parą. To koniec taryfy ulgowej i pobłażania. Nie uchroni nas nawet budynek kościoła. Również tam pojawi się policja, która będzie kontrolowała wiernych. Minister zdrowia ma dość i zapowiada ostre traktowanie osób, które nie przestrzegają zasad.

Policja sprawdzi wiernych. Funkcjonariusze pojawią się w kościołach

Rząd wypowiada walkę tłumom wiernych w kościołach. To koniec pobłażaniai  nieprzestrzegania rozporządzeń pandemicznych w miejscach kultu religijnego. Zarówno księża, jak i wierni są w strachu, bo do świątyń będzie regularnie wchodziła policja. To kolejny etap walki z epidemią koronawirusa w naszym kraju.

W ostatnich miesiącach rząd był oskarżany o granie na przeczekanie czwartej fali i brak jakiejkolwiek reakcji na zgony i zakażenia. Dane są fatalne. Powoli zaczyna brakować respiratorów. Tylko dziś w Warszawie były dostępne zaledwie dwa takie urządzenia. Do tego do szpitali trafiają coraz młodsze osoby, a nawet dzieci w stanie ciężkim.

Policja wyśle funkcjonariuszy, aby sprawdzali sytuacje w kościołach. Nikt się już nie ukryje. Póki co mamy ostre zapowiedzi zdecydowanych ruchów ze strony rządu, ale czas pokaże, jak będzie w rzeczywistości. W świątyniach w całym kraju można spodziewać się nalotów. Wierni będą liczeni co do jednego.

To całkiem nowy pomysł na walkę z epidemią, o którym szerzej opowiedział poseł PiS Czesław Hoc. Ujawnił, że od 15 grudnia wejdą w życie nowe restrykcje, i to właśnie wtedy mundurowi mają wkroczyć do akcji. Prawdopodobnie jednak nie starczy policjantów, więc będzie to robione na wyrywki.

Policja sprawdzi wiernych. Funkcjonariusze pojawią się w kościołach

Politycy obozu rządzącej są przekonani, że nic tak nie działa na obywateli, jak widmo surowych kar finansowych.Tylko wtedy jest szansa, że obostrzenia będą przestrzegane. Ile osób może znajdować się w kościołach po 15 grudnia? Trudno powiedzieć. Ma to być tylko 30% miejsc, a każda świątynia jest innej wielkości.

Więcej wiadomo na temat limitu osób w restauracjach czy barach. Po 15 grudnia będzie mogło znajdować się tam maksymalnie 100 osób pod warunkiem, że będzie możliwość zachowania jednoczesnie pozostałych opisanych w rozporządzeniach restrykcji.

Bardziej uciążliwe może być też obowiązkowe testowanie wszystkich współdomowników,  gdy tylko jedna osoba w mieszkaniu będzie zakażona. Z tego obowiązku nie zwolni nikogo fakt pełnego zaszczepienia przeciw COVID-19.

albert bourla pfizer bbc wywiad szczepienia covid

Niepokojące słowa szefa Pfizer’a. Wcześniej o tym nie mówił. „Ludzie zobaczą, że…”

janusz szostak dziennikarz nie żyje covid

Znany dziennikarz zmarł na COVID-19. Przed śmiercią pokazał zaskakujące zdjęcie