w ,

HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Krystyna Loska o wysokości swojej emerytury. Kwota powala na kolana

Wysokość świadczeń gwiazd ze szklanego ekranu potrafią niejednego zadziwić. Tak jest też w przypadku telewizyjnej spikerki.

krystyna loska emerytura wiek operacje plastyczne emerytura gwiazda tvp prezenterka
Fot. YouTube / OULED37

Krystyna Loska, kiedyś ulubiona przez widzów prezenterka TVP, dziś odpoczywa na zasłużonej emeryturze. A wysokość świadczeń gwiazd ze szklanego ekranu potrafią niejednego zadziwić. Tak jest też w przypadku telewizyjnej spikerki.

Krystyna Loska i jej emerytura. Wielkie zaskoczenie

Świadczenia emerytalne wielkich gwiazd telewizji potrafią zwalić z nóg. Nie zawsze dlatego, że są to kwoty zawrotne. Patrząc na to, ile na starość otrzymują z ZUS celebryci, szczególnie ci sprzed wielu lat, widać, że o leżeniu pod palmami mogą zapomnieć. O luksusach nie ma mowy.

Nie tak dawno wysokość swojej emerytury ujawniła Maryla Rodowicz, potem Karol Strasburger. W obu tych przypadkach można mówić o wyjątkowo marnych pieniądzach. To dotyczy niestety większości artystów i ludzi z telewizyjnego ekranu. Nawet Alicja Majewska dostaje na starość ok. 2 tys. zł.

Znana telewizyjna spikerka i prezenterka, Krystyna Loska, też niestety należy do tej grupy. Matka Grażyny Torbickiej (również gwiazdy telewizji) ujawniła wysokość swojego świadczenia, które co miesiąc wpływa na jej konto bankowe. Jest zaskakująco.

Gwiazdy i artyści na starość łatwo nie mają

Co z tego, że Krystyna Loska jest uważana za jedną z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek w historii Telewizji Polskiej? Nie idą za tym konkretne pieniądze. Oglądaliśmy ją na ekranie w tym samym czasie, w którym przewinęło się przez gabinet prezesa TVP aż 14 szefów. Przetrwała wszystkich po 33 latach pracy. Świadczenie z ZUS pobiera od 1995 roku.

Loska przyznała w rozmowie z prasą, że jej emerytura wynosi „tysiąc coś tam…„. Czy za te pieniądze da się żyć jak gwiazda? To raczej wątpliwie, nawet po uwzględnieniu corocznej waloryzacji.

POLECAMY:
Karol Strasburger ujawnił wysokość swojej emerytury. Kwota ścina z nóg! ZUS komentuje

Tak to już jest, że artyści, pisarze czy piosenkarze przez dziesięciolecia pracowali w oparciu o zlecenia i dzieło. Skutki są takie, jak widzimy – w czasie kariery wielkie pieniądze i tantiemy, na starość żenująco niskie emerytury.

Źródło: se.pl

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Polskim Ładem w emerytów. Mieli zyskać, a okazało się, że sporo stracą

sanepid telefon oszustwo seniorzy

Tysiące telefonów z sanepidu. Polacy zaniepokojeni. Po tym pytaniu lepiej się rozłączyć