w ,

PŁACZĘPŁACZĘ WTFWTF

Bohdan Łazuka upada na zdrowiu? „Mam złą wiadomość”

Bohdan Łazuka to bez wątpienia żywa legenda kina w Polsce. Ostatnio stan zdrowia aktora pogorszył się. Czy zobaczymy go jeszcze na ekranie?

bohdan łazuka zdrowie piosenki filmy kariera wiek młody żony
Fot. Instagram / Bohdan Łazuka Oficjalnie

Bohdan Łazuka to bez wątpienia żywa legenda kina w Polsce. Pojawiał się w najlepszych komediach, dzięki czemu mamy szeroki wachlarz ponadczasowych cytatów. Stan zdrowia aktora, po wypadku z 2018 r., niestety pogorszył się.

Bohdan Łazuka ma problemy ze zdrowiem. „Nie tryskam już energią”

Jak czytamy w dzienniku „Fakt”, stan zdrowia aktora mocno się pogorszył. Bohdan Łazuka w rozmowie z dziennikarzami wyjawił skrywaną w ostatnich tygodniach smutną prawdę. Brakuje mu już energii. Stan ten trwa już drugi rok odkąd aktor przeszedł szereg zabiegów. – Człowiek się sypie – wyznał dziennikowi artysta.

POLECAMY:
Alicja Węgorzewska boi się szczepionki. „Nie wiem, jak wpłynie na moje zdrowie”

Jestem pokiereszowany jak przystało na pana w moim wieku. Podupadłem na zdrowiu po różnych przygodach w szpitalu i są dni, w których coraz trudniej chodzi mi się po tym ziemskim padole – wyjawił przykrą prawdę Łazuka. Jego fani oniemieli.

Aktor nie traci optymizmu. „Mam złą wiadomość dla…”

Nasz aktor dał jednak jednoznacznie do zrozumienia, że nie zamierza tracić optymizmu i optymistycznego nastawienia do życia. Dlatego obecnie skupia się na spotkaniach z osobami mu bliskimi oraz przyjaciółmi, którzy dają mu energię do życia.

Aktor wyjawił tez, że nie wyklucza wzięcia w udziału w nowych projektach związanych z filmem. Wszystko jednak zależy od tego, czy pozwoli mu na to stan zdrowia. Bohdan Łazuka dwa lata temu miał wypadek, od którego zaczęły się problemy zdrowotne. Dlatego też jest to dla niego ważne.

Jest tez dobra informacja. Operacje, które przeszedł Łazuka, udały się. Jak sam chwali się w wywiadzie z dziennikiem „Fakt”, biodra są sprawniejsze i być może już niedługo „będzie śmigał jak nówka sztuka”. – Mam złą wiadomość dla moich wrogów. Ku waszej rozpaczy i na złość wam będę żył! – powiedział dziennikarzom aktor.

Bohdan Łazuka – filmy, piosenki, wiek i życie prywatne

Łazuka to urodzony w 1938 r. polski aktor teatralny i filmowy, piosenkarz, artysta estradowy oraz konferansjer. Wystąpił w kilkudziesięciu filmach i spektaklach, często wcielając się w role bardzo charakterystyczne, wręcz kultowe.

POLECAMY:
Kamil Durczok zamieścił niepokojący wpis. Ma poważne problemy ze zdrowiem

Jako piosenkarz wykonywał międzywojenne przeboje, piosenkę liryczną i współczesne gatunki rozrywkowe. 5-krotnie żonaty.

Źródło: Wikipedia, Fakt

maryla rodowicz willa stan zdrowia

Złe wieści o stanie zdrowia Rodowicz. „Maryla nie mówi o tym głośno, ale…”

kamil durczok choroba ostatnie nagranie wywiad róża i burza nie zmienimy nic

Ostatnie wideo Kamila Durczoka na kilka dni przed śmiercią. Właśnie wyciekło do sieci