w , ,

WTFWTF PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA! KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! OMGOMG

Nie żyje aktor z „M jak miłość”. Miał zaledwie 63 lata. „Nasze serca są dziś złamane”

Nie żyje znany i ceniony aktor serialowy i teatralny. Zmarł w wieku 63 lat. W sieci pojawiły się kondolencje od osób, z którymi zetknął się podczas zawodowej kariery.

Nie żyje Witold Kopeć, znany aktor teatralny i filmowy oraz serialowy. Widzowie kojarzą go z roli granej w serialu „M jak miłość”. Miał 63 lata. W internecie żegnają go jego bliscy oraz wspólpracownicy.

Witold Kopeć nie żyje. Aktor miał 63 lata. „Nigdy nie będziemy gotowi na takie wiadomości”

Zmarły 3 stycznia Witold Kopeć związany był przede wszystkim z teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie. Polacy widywali go jednak na szklanym ekranie głównie w serialach i filmach. Grał w jednym z najpopularniejszych seriali – „M jak miłość„.

Urodził się w Łodzi. Karierę aktorską rozpoczął w 1989 roku z teatrze w Lublinie. Był laureatem wielu prestiżowych nagród. Jego pasją był jednak nie tylko teatr. Grał w „M jak miłość„, „Prawie Agaty” oraz „Wojennych dziewczynach” czy w „Komisarzu Aleksie„. Jeśli chodzi o filmy, pojawił się między innymi w „Listach do M„.

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić dobro, pasję, szczerość i radość, które biły od Pana Witolda. Każde spotkanie z nim było wyjątkowe. Nasze serca są dziś złamane, serce Teatru jest dziś złamane – czytamy na Facebooku Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Wspierał młodzież pasjonującą się teatrem

W przerwach między graniem w teatrze i filmach pracował z młodzieżą, która aspirowała do pracy w teatrze. Stworzył Laboratorium Teatralne im. H. Modrzejewskiej, gdzie zajmował się wspieraniem młodzieży, która wybrała aktorstwo jako swoją przyszłą drogę życiową.

Kopeć miał również dobre serce w życiu prywatnym, bowiem był aktywnym działaczem charytatywnym. Założył Fundację Prawda Dobro Piękno, za pośrednictwem której promował i upowszechniał wartości związane z kulturą i sztuką.

Przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia i wsparcia Rodzinie Pana Witolda, Przyjaciołom i wszystkim, w których pozostawił wspomnienie siebie jako cudownego człowieka. Na scenie życia zagrał najpiękniejszą z ról – napisało kierownictwo teatru.

francja macron szczepienia covid

Prezydent w ostrych słowach o niezaszczepionych. „To nie są dla mnie obywatele”

pis kaczyński panika sondaż coraz gorsze notowania dobra zmiana ibris

Ile Jarosław Kaczyński straci na Polskim Ładzie? Ujawniono kwotę. Jest ogromna!