w , ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ

Krzysztof Jackowski szczerze o Polskim Ładzie. „Przed nami wielkie niebezpieczeństwo…”

Znany jasnowidz z Człuchowa, Krzysztof Jackowski, nie ma dla Polaków zbyt dobrych wieści. Chodzi o Polski Ład i wpływ reformy podatków na nasze portfele.

jasnowidz jackowski jesień 2020 najnowsze przepowiednie jesień 2020 co się wydarzy jesienią
Fot. YouTube / Jasnowidz Jackowski OFFICIAL

Polski Ład wszedł w życie 1 stycznia 2022 roku i od tamtego momentu zaczęły się zapowiadane wielokrotnie przez ekspertów problemy. Politycy nie słuchali jednak ich ostrzeżeń i wyszło jak wyszło. Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski ma niepokojące wieści na temat tego, co ta reforma oznacza dla Polaków.

Jackowski o Polskim Ładzie. Jasnowidz ma złe wieści

Reforma podatkowa zwana Polskim Ładem miała pozostawić w portfelach Polaków miliardy, choć jeszcze więcej z nich wyciągnie (o czym mało co się mówiło). Po styczniu zmiany spowodował potężny chaos w rozliczeniach wynagrodzeń, a wiele osób z budżetówki dostało zaniżone pensje.

Obecnie rząd zajmuje się łataniem dziur w reformie, która jest chyab jedną z najbardziej nieprzygotowanych w historii wolnej Polski. Dodatkowo łatki wprowadzane na szybko powodują, że powstały dwa równolegle działające systemy podatkowe, co de facto oznacza przyznanie się polityków do ogromnej porażki jednej z największych reform po 1989 roku.

Wprowadzane na kolanie zmiany w najważniejszym systemi – podaktowym – wywołały oburzenie Polaków. Chaos wokół Polskiego Ładu postanowił skomentować jasnowidz Krzysztof Jackowski, który ujawnił, co jego zdaniem będzie dalej z reformą i jakie czekają nas skutki. Dobrych informacji jak na lekarstwo.

„Zabierze wiele i spowoduje nasilenie się kryzysu”

Krzysztof Jackowski, pochodzący z Człuchowa jasnowidz, który pomaga policji w szukaniu zagninionych osób, odnosi się też często do swoich wizji na temat bieżących i budzących emocje wydarzeń w Polsce i na świecie. Wiele osób w kraju śledzi na bieżąco jego audycje na YouTube.

Jeśli chodzi o Polski Ład, zdaniem jasnowidza Jackowskiego kryzys będzie się pogłębiał z każdym miesiącem i ostatecznie spowoduje gigantyczny wzrost cen – nie tylko jedzenia, ale też wszelkich innych opłat. Koszty życia będą rosły jak na drożdżach.

Premier nadal biega i krzyczy, że Nowy Ład, że zyskamy tyle i tyle. Na reklamach ludzie mówili: Zyskałam 1400 na Nowym Ładzie.. A ile straciliście na innych rzeczach, zanim ten Ład został ogłoszony? – pytał Jackowski w trakcie ostatniej wizji.

Zdaniem jasnowidza reforma zabierze nam jeszcze wiele pieniędzy z portfeli i na dłuższą metę wygeneruje jeszcze większy kryzys. Jasnowidz krytycznie też odnosi się do osoby premiera Mateusza Morawieckiego, który jedyne co robi to zachwala rozwiązania, które Polacy krytykują.

„Przed nami stoi niebezpieczeństwo!”

Przed nami stoi niebezpieczeństwo, a premier, który słyszy zewsząd, że to bubel, że księgowi i urzędy skarbowe nie mogą zrozumieć, o co do końca w tym wszystkim chodzi. (…) Mamy głęboki kryzys, odpowiedzią ma być ten ład, który już od pierwszych dni powoduje problemy – krytykuje Jackowski.

Premier obiecuje tym, którym zniknęło z pensji trochę pieniędzy, że je niebawem odda. W 2019 roku było normalnie, a teraz jak jest? Nie nienormalnie, bo tak jest od pewnego czasu. Jest niebezpiecznie! – przestrzegł Polaków jasnowidz.

Źródło: YouTube

pies umarł na mrozie interwencja konrad kuźmiński

Pies umarł na mrozie. Właściciel: „Padł to padł, na ch** drążyć temat?”

stagflacja emerytura bez podatku nie do ręki bezgotówkowo poczta polska zus tylko na konto

Emeryci i renciści będą zrozpaczeni. Minister finansów potwierdził fatalne doniesienia