w ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

Jarosław Kaczyński bez większości. Grozi niepokornym posłom! „Wilczy bilet na przyszłe wybory”

Można to oficjalnie potwierdzić! Ważne projekty Kaczyńskiego mogą mieć problem w Sejmie. Wszystko dlatego, że niektórzy posłowie PiS zaczynają się buntować.

kaczyński ustawa covidowa lex konfident
Fot. YouTube / Janusz Jaskółka (screen)

Jarosława Kaczyńskiego trudno jest wyprowadzić z równowagi. Ostatnio jednak udało się to zrobić sporej grupie posłów Prawa i Sprawiedliwości, którzy postanowili zagłosować wbrew partii. Dzięki ich postawie nie przeszły zmiany w ustawie covidowej.

Kaczyński wściekły na partię. Większość w Sejmie bardzo krucha

Prezesowi PiS wyraźnie puszczają nerwy. Dawno nie był tak zły na posłów własnej partii. Emocje sięgnęły zenitu, bo Kaczyński ma zamiar niektórych swoich polityków po prostu zdegradować. Za karę mają utracić miejsca na listach lub dostać dalekie miejsca.

Twarda ręka Kaczyńskiego znów dała o sobie znać. Można spodziewać się, że za wiele różnych spraw część polityków obozu dostanie wezwania na dywanik. Tym razem chodzi jednak o samo kierownictwo partii. Odesłanie ustawy covidowej do kosza to dla niego prawdziwy policzek i upokorzenie.

Buntownicy mają zostać ustawieni do pionu za pomocą szeregu różnych działań. Kaczyński nie akcetpuje bowiem tak wielkiej klęski. Szef PiS nie może jednak pozwolić na utratę autorytetu i ma zamiar w ostry sposób rozprawić się z tymi, którzy wkładają kije w szprychy Zjednoczonej Prawicy.

Surowe konsekwencje dla głosujących wbrew partii

Osoby, które podczas ostatniego posiedzenia Sejmu zagłosowały przeciwko nowej ustawie covidowej, mogą spodziewać się surowych konsekwencji. Osoby z PiS anonimowo poinformowały media, że porażka dla prezesa PiS jest dotkliwa i nie do przyjęcia. Przypomnijmy, że zaledwie 151 z 228 posłów klubu PiS głosowało za ustawą Kaczyńskiego.

Upadek ustawy pokazał, że w Zjednoczonej Prawicy nie ma już za wiele zjednoczenia i rząd działa już tylko siłą rozpędu. Podziały i różnice coraz bardziej narastają. W ważnych sprawach rząd może nie mieć jednolitego zdania i żadna istotna ustawa do kolejnych wyborów parlamentarnych może już nie przejść.

Jak czytamy w „Super Expressie”, „prezes jeszcze nie powiedział, jak tę sprawę rozwiąże. W grę wchodzą gorsze miejsca na listach wyborczych, niemożliwość awansu w strukturze partii, a nawet wilczy bilet na przyszłe wybory„. Informacje te miał potwierdzić jeden z członków partii.

ulga dla klasy średniej ile wynosi emerytura renta

Emeryci jak klasa średnia. Rząd szykuje rewolucję! „To prawie jak emerytura ekstra”

Jerzy Owsiak jest zdruzgotany. Ujawnił, ile pieniędzy stracił na Polskim Ładzie. Co za kwota!