w ,

WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! PŁACZĘPŁACZĘ OMGOMG KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Na co zmarł Witold Pyrkosz? Szczegółowe przyczyny ujawniono dopiero teraz

Dopiero dziś wiemy, co spowodowało, że uwielbiany przez wszystkich aktor filmowy i serialowy nas opuścił. Nie wszyscy wiedzieli, na co chorował.

witold pyrkosz przyczyny śmierci
Fot. M jak miłość - Witold Pyrkosz: Król był tylko jeden... / serialetvp (screen)

Witold Pyrkosz był uwielbianym przez wielbicieli polskiego kina aktorem. Pod koniec życia oglądaliśmy go głównie w serialu „M jak miłość”. Choć odszedł w 2017 roku, dopiero dziś ujawniono szczegółowe informacja na temat przyczyn jego śmierci.

Witold Pyrkosz. Przyczyny śmierci ujawnione

Jeden z najlepszych polskich aktorów teatralnych i filmowyc. Pracował na planie serialowym niemal do końca życia, choć w ostatnich tygodniach życia zmagał się z wieloma kłopotami zdrowotnymi.

Przez ostatnie 20 dni przed śmiercią musiał być hospitalizowany ze względu na ciężkie zapalenie płuc. Teraz już wiemy, że w wyniku choroby doznał dodatkowo udaru mózgu.

Oficjalne przyczyny zgonu aktora nie były znane aż do teraz. Okazało się, że przeszedł bardzo ciężką infekcję płuc. Jego trudny stan utrzymywał się i nic już nie rokowało poprawy. Jędruś Pyzdra z „Janosika” skarżył się na złe samopoczucie znacznie wcześniej, ale mimo to cały czas pracował dla swoich widzów.

Witold Pyrkosz. Przyczyny śmierci ujawnione

Aktor zmarł w momencie, gdy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu „M jak miłość„, choć wszyscy liczyli na to, że mimo problemów ze zdrowiem Pyrkosz w nim zagra. Niestety to się nie udało, co potwierdziła grająca jego żonę w serialu Teresa Lipowska.

Dzień przed zdjęciami otrzymałam telefon, że w scenariuszu pojawią się poprawki. Jak je zobaczyłam, okazało się, że nie będziemy mieć wspólnych scen z Witkiem. Pomyślałam, że pewnie jest przeziębiony i nie przyjdzie na plan – zamartwiała się wówczas aktorka w rozmowie z „Faktem„.

Aktor miał już swoje lata i choroba okazała się dla niego zabójcza. Ciężkie zapalenie płuc, a w jego następstwie udar, spowodowały odejście z tego świata

Okazało się też po czasie, że cierpiał na problemy z krążeniem. Zmarł 22 kwietnia 2017 w Warszawie mając za sobą 90 udanych lat życia. Mało kto pamięta, ale na około 10 lat przed śmiercią był politykiem, a konkretnie radnym.

PILNE. Wojna tuż tuż? Rosyjskie wojska zajeły pozycje do ataku. Odnotowano ruch sił artyleryjskich i rakietowych

Rodzina przeprowadziła się zostawiając psa. Ten nie miał dokąd pójść