w , ,

HAHAHA!HAHAHA!

Rodzina Lewandowskich się powiększy! Anna przekazała radosną nowinę. „Marzymy od dawna!”

Gratulacje zaczęły już spływać. Wszystko wskazuje na to, że niebawem rodzina Lewandowskich się powiększy. Potwierdziła to żona najlepszego polskiego piłkarza.

lewandowska w ciąży trzecie dziecko
Spekulowano, że się rozwodzą. Teraz okazuje się, że rodzina Lewandowskich będzie liczniejsza. Fot. Facebook / Robert Lewandowski

To już pewne. Rodzina Anny i Roberta Lewandowskich się powiększy! Anna Lewandowska przyznała, że marzy o tym od dawna. Decyzja zapadła. Radosną nowinę przekazała fanom osobiście żona najlepszego piłkarza.

Anna Lewandowska o powiększeniu rodziny. „Marzymy od dawna!”

Robert Lewandowski i jego żona to najsłynniejsza para w Polsce. Internauci nieustannie śledzą każdy ich ruch i każde doniesienie na temat życia zawodowego i rodzinnego. Fani Anny musieli być mocno zaskoczeni, gdy usłyszeli bezpośrednio od niej wspaniałą nowinę.

Tak, to fakt. Rodzina Lewandowskich powiększy się już niebawem. Ta informacja zelektryzowała wszystkich – od fanów po media, które nieustannie śledzą, co się dzieje u pary.

Kilka dni temu żona Roberta Lewandowskiego osobiście zorganizowała spotkanie poprzez swój profil w mediach społecznościowych. To wtedy ogłosiła światu radosne wieści. Kiedy to nastąpi? Okazuje się, że już na dniach!

Problemem jest… uczulenie. „Szukamy takiego, który…”

Rodzina Lewandowskich będzie liczniejsza już na dniach. Jak Annie udało się to ukryć? Za bardzo nie musiała się starać, bo nowym członkiem sportowej rodziny będzie… piesek!

Kto śledzi życie Anny Lewandowskiej, ten wie, że zmaga się ona od dawna z uczuleniem na sierść. To jednak nie jest dla niej barierą. Żona piłkarza żyje zdrowo i radzi sobie ze wszystkim, więc poradzi sobie również z tym problemem. Wszystko dla dobra rodziny.

Żona Roberta chce, aby dzieci rozwijały się w towarzystwie zwierząt. W końcu zabawa z czworonogiem daje wiele frajdy i nic nie jest w stanie tego zastąpić. Jak sama przyznała, też od dawna marzy o tym, by poza dwójką dzieci coś jeszce biegało po domu.

O piesku marzymy od dawna! Ale na razie szukamy takiego, który nie będzie mnie uczulał – przyznała w rozmowie z fanami Anna Lewandowska. Gratulujemy i życzymy powodzenia i radości z nowej pociechy. Oby udało się ją szybko znaleźć.

Stopień alarmowy ALFA-CRP. Co to jest? Wprowadzono go właśnie w całej Polsce

finanse polski budżet deficyt gospodarka koronawirus 100 mld morawiecki

Mateusz Morawiecki dostał nową fuchę. Ile teraz będzie zarabiał? Wielkie zaskoczenie