w , ,

HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Biedronka rozdaje ZA DARMO ekspresy do kawy! Co trzeba zrobić, aby się załapać? Gdzie jest haczyk?

Kawę uwielbia większość z nas, a niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie bez niej życia. Z niesamowitą promocją wyszła dotakich klientów sieć sklepów Biedronka.

biedronka ekspres do kawy promocja

Ekspres do kawy? Biedronka rozdaje takie całkowicie za nic! Nie, to nie żart. To nowa promocja sieci sklepów skierowana do miłośników małej czarnej. Promocja zaczyna się już w sobotę 19 lutego.

Biedronka. Ekspres do kawy za darmo. Takie promocji dawno nie było

Biedronka ma rozmach. Dopiero co ruszyła z promocją, w której rozdaje Polakom mieszkania. Teraz szczęśliwcy będą mogli dostać urządzenie do parzenia kawy. Szczegółowych informacji na temat promocji ujawnił portal instalki.pl. Co jest do wzięcia? To dwa różne ekspresy do kawy – Delta Q QOOL Evolution i Delta Q Milk Evolution o wartości kolejno 199 i 299 zł.

Trzeba przyznać, że właściciele Biedronki nie próżnują i cały czas starają się nas czymś zaskoczyć. W najnowszej promocji można całkowicie za darmo dostać całkiem niezły i nowoczesny ekspres do kawy. Sklep oferuje w dodatku dwa modele urządzenia.

Jak czytamy na stronie internetowej portalu branżowego instalki.pl, promocja obowiązywała jeden dzień, konkretnie sobotę 19 lutego. Najpierw oczywiście trzeba było zapłacić za urządzenie przy kasie. Tu zaczynała się dopiero zabawa.

Ekspres do kawy. Biedronka rozdaje je za darmo

Przy zakupie któregoś z dwóch wspomnianych modeli należało skorzystać przy kasie z karty „Moja Biedronka„. Wówczas kasjerzy Biedronki dorzucali do zakupów bony o wartości 100 złotych i 99 złotych.

Przy zakupie droższego ekspresu w kasie czekał na klienta dwa bony o wartości 100 złotych i jeden o wartości 99 złotych. Otrzymane talony należy wykorzystać w sklepach sieci Biedronka robiąc zakupy. Ale to nie koniec.

Otrzymane od kasjerów bony należy wykorzystać w terminie z góry określonym przez regulamin promocji, czyli w okresie od 21 lutego do 5 marca tego roku. Podczas jednorazowych zakupów można będzie zrealizować tylko i wyłącznie jeden talon i nie można ich ze sobą łączyć.

Kolejnym haczykiem jest to, że na jedną osobę przypaść mogą tylko dwa ekspresy do kawy. Kto nie zdążył skorzystać dziś z promocji niech żałuje.

Nie żyje uwielbiany polski piosenkarz i juror z „The Voice Senior”. „Odszedł w otoczeniu córek”

mandat 1500 zł karta rowerowa

Od 2022 r. rowerzyści z nowym obowiązkiem. 1500 zł mandatu za złamanie przepisu